ign.com

Ak ste fanúšik seriálu Prison Break, dnes večer si určite prídete na svoje. Upozornenie: Článok môže obsahovať spoilery.

Úspešný americký seriál sa opäť vracia na obrazovky. Už dnes večer si ho môžu fanúšikovia vychutnať o 22:00 na TV Joj. Prison Break sa bude vysielať každú stredu a to len necelých 24 hodín po premiére v USA.

Michael Scofield. Mladý, šikovný a inteligentný muž, dokonca aj finančne zabezpečený, prepadne banku. Bez zbytočných vysvetlení prijíma 5-ročný trest a dostane sa do väzenia Fox River vedľa svojho brata. Náhoda? Jeho brat Lincoln Burrows vo väzení čaká na svoju popravu. Michael veri, že je nevinný, a že to bolo všetko dopredu pripravené. Rozhodne sa Lincolna za každú cenu zachrániť.

TV Guide

S dokonale premysleným plánom úteku, ktorý má vytetovaný na svojom tele, sa chystá utiecť aj s bratom z väzenia. Do cesty sa mu však postavia bachari, spoluväzni ale aj láska. Vo väzení spozná mladú ošetrovateľku Saru a všetko sa začne zamotávať. Keď na konci štvrtej série zomrel Michael Scofield, fanúšikovia zostali šokovaní. Stále však verili, že to bol zámer, a že seriál bude mať pokračovanie. V roku 2015 všetkých prekvapila informácia od televízie FOX s jeho návratom.

Pokračovanie

Nová séria má názov ,,Návrat“. Tvorí ju 9 častí a odohráva sa sedem rokov po skončení seriálu, ktorý šiel v rokoch 2005-2009. Len si predstavte, že od premiéry prvej epizódy ubehlo neuveriteľných 12 rokov. Seriál sa nakrúcal 15 týždňov v Maroku a vo Vancouveri. Na začiatku sa Michaelovi najbližší dozvedia, že je stále nažive a nachádza sa vo väzení v Jemene. Lincoln a Sara sa spoja s ďalšími väzňami, ktorí tiež utiekli z Fox River. Ich cieľ je jasný. Musia vymyslieť  plán, aby dostali Michaela z väzenia. Nebude však stačiť utiecť len z väzenia, ale aj z inej krajiny. Okrem toho sa fanúšikovia dočkajú vysvetlenia prečo Michael stále žije. Vysvetlia sa všetky dejové línie a príbeh sa ucelí.

FOX

Už dnes si môžete vychutnať prvú časť 5. série na TV Joj, ktorá týmto rozhodnutím prekvapila a potešila naozaj všetkých fanúšikov seriálu Prison Break. Ďalšie časti sa budú vysielať v rovnakom čase a to každú stredu o 22:00.

Pozri aj: Nakrútil 1500 filmov a vystriedal 5000 sexuálnych partnerov. Zoznámte sa s najslávnejším pornohercom, ktorý sa svojmu povolaniu venoval 30 rokov

interez.sk (Anna Zábojníková), wikipedia.org, joj.sk
Uložiť článok

Najnovšie články