Som Idealista

Anna / / Lokál
Idealista je človek, ktorý vidí svet nie taký aký je, ale taký, aký by mohol byť. Podobne tento svet vidia aj dvaja kamaráti Ivet a Arnold, ktorí sa rozhodli vytvoriť stránku Som Idealista.

Možno si už veľa z vás všimlo, že sa na sociálnych sieťach roztrhlo vrece s rôznymi motivačnými obrázkami. Ich zmysel je úplne jednoduchý. Niektoré dokážu človeka rozosmiať, iné ho nútia zamyslieť sa, no a niektoré sú doslova pohladením pre dušu. Podobný zámer má aj stránka Som Idealista, ktorá si získava viac a viac fanúšikov najmä vďaka svojim idealistickým príspevkom. Poznáte ich? 

Za stránkou stoja dvaja administrátori – Ivet a Arnold. Na stránku pridávajú množstvo obrázkov-textov, ktoré však nie sú obyčajné. ,,Samozrejme, nie je to o bezduchom zdieľaní cudzích myšlienok. Dávame si záležať na kvalite a na tom, aby sme zdieľali len to, o čom sme presvedčení, že sú hlboké myšlienky a ľudia sa v nich naozaj nájdu. Máme za tým aj svoju filozofiu o prepojení umenia so sociálnymi sieťami a časom to budeme určite skúšať aj s autorským obsahom a blogom“, tvrdí Ivet.

ivet-a-arnold2
Ivet a Arnold

Obaja sú poetické umelecké duše, zároveň ich fascinuje marketing na sociálnych sieťach. ,,Keďže obaja vieme dobre po anglicky, už dlhú dobu sledujeme na facebooku zahraničné stránky, ktoré sú obsahovo podobné tej našej. Práve tieto boli pre nás aj inšpiráciou založiť niečo podobné v slovenčine“, prezradil nám Arnold. Nápad vytvoriť stránku vznikol v lete 2016. Realizácia sa však uskutočnila až v septembri, keď pridali zopár príspevkov a pozvali kamarátov a známych na svoju stránku.

,,Nasledovali perné mesiace, kedy sme mali iné priority, a tak bola stránka takmer mŕtva. Zlom prišiel cez vianočné sviatky 2016, kedy sme príspevky začali pridávať vo väčšom množstve. Tie sa začali neuveriteľne rýchlo šíriť. V priebehu týždňa nám na stránku pribudlo 9000 fanúšikov“. Dnes sú to príspevky, ktoré sa šíria neuveriteľnou rýchlosťou medzi ostatných, keď ich fanúšikovia začnú zdieľať medzi svojich priateľov. 

Nuž, ak máte radi myšlienky, ktoré vás na chvíľu dokážu zastaviť a prinútia premýšľať nielen nad svojim životom, ale aj spoločnosťou, stránka Som Idealista je pre vás ako stvorená. Neveríte? Nasledujúce myšlienky vás určite presvedčia.

som-idealista-2
Som Idealista
som-idealista4
Som Idealista
idealista
Som Idealista
idealista8
Som Idealista
som-idealista22
Som Idealista
intuicia
Som Idealista
som-idealista9
Som Idealista
som-idealista99
Som Idealista
som-idealista-77
Som Idealista
som-idealista-22
Som Idealista
som-idealista11
Som Idealista
som-idealista-99
Som Idealista
som-idealista-85
Som Idealista
som-idealista
Som Idealista
som-idealista-93
Som Idealista
som-idealista-96
Som Idealista
som-idealista-13
Som Idealista
som-idealista14
Som Idealista

Viac tvorby nájdeš na Facebooku Som Idealista.

Pozri aj: Úprimný Zajo odhaľuje tie najzvrátenejšie zákutia tvojej mysle. Aj napriek tomu, že ťa nenávidí, obľúbiš si ho

interez.sk (Anna Zábojníková)
0
Komentovať (0)