Foto HBO

Tvorcovia Game of Thrones sa snažia priniesť divákom čo najväčší zážitok. Svedčí o tom aj toto prekvapenie.

Premiéra záverečnej série Game of Thrones sa už nezadržateľne blíži. Fanúšikovia sa nemôžu dočkať 14. apríla, kedy dorazí na obrazovky HBO. Aby tvorcovia priniesli divákom ešte väčší zážitok, rozhodli sa predĺžiť trvanie jednotlivých častí. 

Všetky podstatné informácie o deji 8. série Game of Thrones sa zatiaľ darí držať v tajnosti. No napriek tomu sme už mohli vidieť trailer a dokonca aj nové fotografie. Ak však vaše nadšenie striedal smútok, že obľúbený seriál sa blíži ku koncu, môže ho zmierniť fakt, že každá časť bude ešte dlhšia ako v predošlých sériách.

foto: hbo.com

HBO zverejnila čas trvania prvých dvoch častí. Prvá bude mať 54 minút a druhá 58. Ešte stále to však neprekračuje hodinu a bežnú dĺžku, na akú sme zvyknutí. Príjemné prekvapenie nás však čaká od tretej časti. Portálu Wiki of Thrones sa podarilo zistiť aj ako to bude s ostatnými.

V tretej epizóde, ktorá bude mať hodinu, nás čaká obrovská bitka o Zimohrad. A od nej sa každá časť bude iba predlžovať. Posledné tri budú ako samostatný celovečerný film. Štvrtá časť bude mať 78 minút a piata so šiestou až neuveriteľných 80. Takže nás čaká naozaj intenzívny zážitok a seriál sa zapíše naozaj legendárnym.

Séria 8 časť 1: 54 minút

Séria 8 časť 2: 58 minút

Séria 8 časť 3: 60 minút

Séria 8 časť 4: 78 minút

Séria 8 časť 5: 80 minút

Séria 8 časť 6: 80 minút

Máme pred sebou už iba posledný mesiac čakania, tak si ho zatiaľ skráťme aspoň úchvatným trailerom:

wikiofthrones.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )