foto: Instagram (@britt.m.harris)

Niektoré fotografie obleteli celý svet najmä kvôli ich príbehom.

Chris Harris, člen americkej armády zahynul minulý rok v auguste v Afganistane, keď samovražedný atentátnik napadol konvoj NATO. Krátko predtým vojak obdržal tú najšťastnejšiu správu svojho života. Mal sa stať otcom.

Manželka Britt mu pripravila pekné prekvapenie a manželovi oznámila, že spolu čakajú bábätko. Bohužiaľ, Chris svoju dcérku nikdy nevidel. Fotografia, ktorá však obletela svet je tak dojemná, že si okamžite získala srdcia ľudí po celom svete.

Keď sa domov vracala jednotka, v ktorej kedysi pôsobil aj Chris, písal sa 17. marec 2018. Bol to presne deň, kedy sa narodila Christian Michelle Harris. Návrat vojakov domov bol o to krajší. Aj ostatné ženy a matky začali podobne zdieľať forotgrafie svojich detí a rodín, aby vyjadrili podporu žene, ktorá musí materstvo zvládať sama.

Na fotografii môžete vidieť asi 20 mužov, ktorý narodenie oslávili salvou vo vojenských uniformách, ako držia malú Christian v rukách. Hlavnou myšlienkou fotografie je veta: “Môj otec, môj hrdina”, ktorú má malé dievčatko aj na oblečenom body.

Pozri aj: Šokovala celý svet. Príbeh slávnej fotografie umierajúceho dievčaťa sa stal symbolom smrti 25 000 ľudí

 cbsnews.com
0
Uložiť článok
Komentovať