Premiér Robert Fico sa ostro ohradil proti medializovaným informáciám, ktoré ho obviňujú zo stavby vily v Chorvátsku. Podľa Fica sú tvrdenia vymyslené a nepravdivé. Uistil verejnosť, že v obľúbenej destinácii Slovákov nikdy nekúpil žiadny pozemok a neplánuje žiadnu výstavbu.
„Médiá šíria ďalšie obludné klamstvá. Keby som v Chorvátsku staval dom alebo byt, pokojne by som to priznal,“ napísal Fico a pokračoval: „Stovky politikov zo Slovenska na ústrednej, regionálnej, či miestnej politike vlastnia v Chorvátsku nejakú nehnuteľnosť.“
Fico ďalej vyhlásil, že „nekúpil žiadny pozemok v Chorvátsku a nestavia žiadnu vilu“. Tieto tvrdenia, ktoré sa šíria slovenskými médiami, označil za nezmysly. Podľa neho je jednoduché overiť si, že žiadnu takúto nehnuteľnosť nevlastní, a to prostredníctvom chorvátskeho katastra.
„Lži o mojom pozemku a výstavbe domu šírené slovenskými médiami a politickými bláznami majú takú istú hodnotu ako môj účet na Belize vo výške 700 mil. USD, či dovolenka v Hanoji, ktorá nikdy nebola,“ dodal Fico.
Jedna z najkrvavejších bitiek vojny: Američania dobyli ostrov Iwó-džima za cenu veľkých strát, hrdinom bol Slovák
Ľudia už dostávajú nižšie výplaty. Energopomoc príde, no viac vám z účtu odíde, hovorí analytik Koršňák
Bola som na Hyroxe: Za 88 minút som zaplatila stovky eur. Je to jeden z najlepších zážitkov môjho života
Patrik a Gabriela predali byt na Slovensku a kúpili dom na Madeire: Je tu krásne, v nájme nám ale lezú šváby
Budete mať s nimi dokonalého Valentína: 10 skvelých romantických filmov, ktoré si užijú ženy aj muži
Brutálna mučiaca technika, ktorá fyzicky neublížila: Nahej obeti v plienke odopierali spánok aj 180 hodín
Prezidentský palác zverejňuje informácie o zamestnancoch: Nie je to dobrý nápad, hovorí bezpečnostný analytik











Nahlásiť chybu v článku