Foto: Facebook (Mama na prenájom)/TV Markíza

Diváci Mamy na prenájom už toho majú dosť.

V súčasnosti na obrazovkách beží tretia séria obľúbeného rodinného seriálu. A hoci v ňom bolo množstvo zvratov aj prekvapivých objavení, žiadna zápletka divákov nerozčúlila tak veľmi ako táto.

Článok pokračuje pod videom ↓

Azda najväčším šokom bol doteraz pre divákov návrat Hankinej mamy, alebo stratená dcéra Natália. Teraz však s napätím sledujú príbeh Beáty, ktorá podviedla Eda. Diváci sa zhodli na tom, že to bol od nej nečakaný krok a rýchlo sa z divácky obľúbenej postavy stala niekým, koho nemôžu vystáť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Odkaz pre scenáristov

Zápletka, v ktorej Beáta podviedla Eda, ľudí na plnej čiare sklamala. Nehovoriac o tom, že nechápu, že si šla pýtať radu k bratovi Jurajovi, ktorý tiež nemá život úplne pokope a robí chybu za chybou. Napriek tomu je to práve Beáta, kto ľudí naštval najviac a jej obrat o 180 stupňov dávajú za vinu najmä scenáristom.

„Táto postava ma sklamala na plnej čiare,“ vyjadrila sa v komentároch jedna diváčka a započala tým debatu o tom, ako veľmi sa to v scenári v posledných epizódach pokazilo.

„Aj mňa. Absolútne nerozumiem, prečo jej napísali takýto scenár. Úplne celé zle,“ zhodnotila diváčka a ďalšia sa hneď pridala: „Ona za to nemôže, to scenáristi.“ Tretia komentujúca si už nebrala servítku pred ústa a rovno napísala: „Ten scenárista je riadne padlý na hlavu.“

„Postava Beátky ma veľmi sklamala. Toto už scenáristi naozaj prehnali,“ skonštatovala ďalšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Nevedia ju vystáť

Samozrejme, nechýbali ani komentáre k samotnej postave. Tá kedysi patrila k obľúbeným, no po tomto kroku si už tak rýchlo podporu u divákov nenájde, práve naopak.

„Spravili ste z nej jednu nepríjemnú ženskú, ktorá lezie na nervy. Neverná a ešte sa tvári ako obeť, ktorá hľadá, že jej dajú za pravdu. Normálne sa mi tá postava zhnusila… vždy premúdrelá,“ skonštatovala diváčka a ďalšia sa hneď pridala: „Mne sa Beáta už dávno nepáči… myslím jej povaha. Dali jej zlú úlohu. Najskôr bola stará dievka, kuchárka atď., a teraz sa nezmestí do kože.“

„No pekne. Beátka to už zaklincovala a domrvila ako sa dalo, super,“ zhodnotila tretia.

Ďalší divák rovno prehlásil, že mu skazila celý dojem zo seriálu, a tak ho prestáva pozerať. „Končím so seriálom! Adios,“ napísal.

Iná zas predpovedá udalosti vopred a tvrdí, že vie, ako sa celá táto zápletka vyvinie. „Keď z nej už spravili takúto mrchu, tak môže scenár pokračovať, že Edo ju vyhodí z domu, Peter si nájde mladšiu milenku a Beáta ostane sama tak, ako si zaslúži, keď nevie čo od dobroty,“ vysvetlila.

Uložiť článok

Najnovšie články