foto: Canva

Ako sa nazýva táto pomôcka na nanášanie púdra?

Canva

Multifunkčný štetec Kabuki je ideálny na aplikáciu make-upu, púdru, bronzerov a rozjasňovačov v sypkej aj tekutej konzistencii. Je vhodný na základnú úpravu tváre, ale aj doladenie pokročilého make-upu.

Čo je úlohou peelingu na pery?

Canva

Peeling na pery stimuluje prekrvenie pier, zbavuje ich odumretých buniek a zanecháva ich vláčne a zamatovo jemné. Dôležité je, aby bol po použití dôkladne odstránený a pery následne navlhčené správnym prípravkom.

Ako sa oficiálne nazýva tenká ceruzka na pery?

Canva

Kontúrovacia ceruzka má za úlohu zvýrazniť tvar a plnosť pier. Jej úlohou je udržať rúž na svojom mieste dlhšiu dobu a dodať perám zmyselnosť.

Čo je úlohou takzvaného BB krému?

Canva

BB krém získal názov z anglického "Blemish Balm" alebo, v preklade, balzam na nedokonalosti. Je ideálnou voľbou na dosiahnutie žiarivej a zjednotenej pleti. Uprednostňujú ho všetci, ktorí neobľubujú ťažký podklad, make-up a výrazné líčenie.

Ako sa nazýva líčenie, ktoré má byť čo najviac nenápadné?

Canva

Nahé líčenie (v angličtine nude, toto označenie sa používa aj pre odtieň) je druh decentného líčenia. Nepoužívajú sa pri ňom žiadne výrazné farby, ale prirodzený make-up v jemných tónoch, ktorý by sa mal čo najviac podobať farbe pleti.

Ako sa nazýva púder, ktorý má za úlohu dodať tvári jas a opálenie?

Canva

Úlohou bronzera je zabezpečiť pleti opálený a zdravý vzhľad počas celého roka. Bronzer nanesiete hrubším guľatým štetcom na lícne kosti a tým vytvoríte krásny kontrast na vašej tvári.

Ktorý koenzým sa najčastejšie nachádza v produktoch na starostlivosť o pleť?

Canva

Koenzým Q10 je vitamínu podobná a telu vlastná látka. Jej výhodou je, že zásobuje bunky energiou. Tak sa môžu rýchlejšie zotaviť a obnoviť, vďaka čomu pleť pôsobí pevnejšie.

Ako sa nazýva kozmetická pomôcka na obrázku?

Canva

Pleťový exkavátor je malý nástroj, ktorý umožňuje efektívnejšie čistenie pleti. Vďaka malým dierkam a výrezom je ním možné pleť po zatlačení zbaviť nečistôt, mastnoty a čiernych bodiek.

Ako sa nazýva škatuľka s viacerými farbami očných tieňov?

Canva

Paletka očných tieňov (môže byť aj kontúrovacia paletka či paletka s bronzermi) obsahuje v sebe vždy viac ako 1 odtieň očného či pleťového make-upu. Mala by obsahovať také množstvo, ktoré používateľ/ka spotrebuje predtým, ako stratí svoju pôvodnú konzistenciu.

Aký typ líčenia je na obrázku?

Canva

Dymové líčenie patrí medzi najobľúbenejší druh líčenia všetkých svetových ženských celebrít. Pôsobí dramaticky, využíva tieňovanie a tmavé farby očných tieňov a liniek pre ešte výraznejší efekt a zdôraznenie očí.

Najnovšie články