Dostať sa do trápnej situácie nie je veľmi náročná úloha, o čom svedčia neuveriteľné situácie ľudí, ktorí do nich vkĺzli bez menších ťažkostí. Sledujte a učte sa.

Nezáleží na tom, či vrazíte do svojej bývalej polovičky v prítomnosti tej súčasnej, prerieknete sa pri svadobnom príhovore, alebo obviníte pivného brucháča z tehotenstva. Tieto príbehy totižto posúvajú hranice trápnosti ďaleko za horizont nenápadnosti. 


Stál som v rade, posunul som sa dozadu a omylom som niekomu stupil na nohu. Obrátil som sa s rukami pred sebou, aby som sa ospravedlnil a obe jej prsia skončili v mojich dlaniach.


Po neúspešnom pracovnom pohovore som vstal, potriasol som si s každým rukou a dal sa na odchod. Vošiel som priamo do šatníka.


Jedného dňa som zavolal do práce s oznámením, že ostávam doma kvôli horúčke. Na pláži som zbadal jedného zo svojich študentov, kývli sme si v momente, kedy sme si obaja uvedomili, že chýbame na mojej hodine.


Na párty som povedala jednej babe: „Ten starý, hnusný chlap sa ťa snaží zbaliť.“ Odpovedala mi: „To je môj snúbenec.“


Pred Starbucks som si sadla na miesto spolujazdca do cudzieho auta. Vodič ochotne počkal, kým dotelefonujem, aby mi oznámil, že som sa asi pomýlia.


Pred stretnutím s jedným chlapíkom som si ho „googlil“. Počas rozhovoru som vytiahol telefón, aby som mu ukázal fotku môjho psa. Namiesto toho, zbadal v mojom telefóne sámého seba.


Krátko po tom čo sme sa s mojou (teraz už ex-) manželkou dali dohromady, išli sme k jej, značne morálne založenej, rodine na Vďakyvzdanie.
Svokra: Prečo si nesadneš k babke?
Babka: Bojí sa, že ho znásilním. – všetci v izbe vybuchli do nekontrolovateľného smiechu
Ja: Nemôžete niekoho znásilniť, pokiaľ to bude dobrovoľne. – hrobové ticho


Ospravedlnila som sa žene do ktorej som takmer vrazila v hudobninách. Bol to môj odraz v okne. Nebolo to dávno po tom, čo som si nafarbila vlasy na blond.


Tehotná pokladníčka: Prajem pekný deň.
Ja: Vďaka, prajem pekné dieťa.


Začal som štekať a vrčať na susedkinu mačku. Keď som sa pozrel na jej záhradu, zistil som, že ma suseda celý čas pozoruje.


Môj nervózny kamarát si raz sadol za bar, vedľa veľmi krásnej ženy s tým, že ju osloví. Keď sa konečne dokopal k tomu, aby ju oslovil, jediné na čo sa zmohol bolo udrieť ju do chrbta a utiecť.
Dodnes je to najsmutnejší pokus o kontakt medzi mužom a ženou, aký som kedy videl.


Raz „pod vplyvom“ sa mi vo Wallmarte podarilo zablúdiť na dámske toalety. Skryl som sa do kabínky a čakal na svoju príležitosť uniknúť, pokúšal som o to celú večnosť, ale ženské stále prichádzali…


V práci som obdržal hovor a chcel som ho prepojiť. Keď som zistil, že som sám, zmenil som hlas a tváril som sa, že som niekto iný.


Po tom, čo som zhodila zopár kíl mi moja sesternica povedala, že vyzerám skvelo. Bez rozmyslu som odpovedala: „Ďakujem, aj ty,“. Neskôr som si uvedomila, že bola prednedávnom na potrate. Ešte stále mám husiu kožu pri pomyslení na túto situáciu.


Keď som mal sedem, v škole sa mi veľmi páčilo jedno dievča. Nevedel som, ako ju osloviť, tak som jej jednoducho napísal lístok: „Vypadni z mojej školy.“

Pozri aj: Takto to dopadne, keď má Wikipédia zmysel pre humor. Anonymní používatelia pozmenili definície na Wikipédii aby zabavili internet

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy