Foto: Facebook (Mad Mike Hughes)

Ľuboš Belko / / News
Príbeh Mad Mika sme vám priniesli už pred časom.

Ide o Američana po šesťdesiatke, ktorý sa živí ako vodič limuzíny a profesionálny kaskadér. Mimo toho verí, že Zem je plochá a túži sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Neverí vo vedu, no dokáže perfektne konštruovať funkčné rakety. Pred pár mesiacmi mal niekoľko pokusov, počas ktorých sa chcel vo svojej rakete odpáliť do vesmíru. Zakaždým mu však do toho niečo prišlo, vďaka čomu svoj sen nemohol zrealizovať. Napríklad zákon.

Mad Mike Hughes sa však zjavne nevzdáva. Podľa toho čo píše na svojej facebookovej stránke, to vyzerá tak, že sa do vesmíru odpáli už 3. februára z nového miesta. Tým je opustené mesto Amboy v Kalifornii. Pre tých, ktorí túžia vidieť celý priebeh Mikovej smrti (teda vzletu a overenia plochosti Zeme) bude dostupný dokument, ktorý zmapuje celú udalosť.

Mike na svojej oficiálnej facebookovej stránke ďalej píše, že si nepraje žiadnych divákov. Každý dron v blízkosti miesta bude zostrelený a jeho vlastná ochranka odovzdá majiteľa dronu do rúk polície. Je to síce pekné, no Mike zjavne nepomyslel na to, že pokiaľ si neželá žiadne zvedavé oči, tak jednoducho nemal uviesť lokalitu, z ktorej bude štartovať. Tiež si zjavne neuvedomuje, že zostrelenie lietajúceho objektu vrátane dronu, je federálnym zločinom.

Predošlý Mikov pokus o vzlet bol zakázaný americkým úradom pre správu pôdy. Ten sa vyjadril k situácii tak, že Hughesovi nikdy nevydal žiadne povolenie na vzlet, a preto sa Mike nakoniec od Zeme neodlepil. Našťastie. Tento muž si zjavne neuvedomuje, že aj keď vzlietne, tak vo svojej rakete nemá ako kontrolovať spotrebu paliva, rýchlosť a čo je najdôležitejšie riskuje svoj život. O bezpečnom pristátí v tomto prípade nemôže ani snívať.Pôvodne chcel vyletieť v rakete poháňanej parou, ktorú sa mu podarilo zostrojiť len za 20-tisíc dolárov. Podľa jeho príspevkov na facebooku to však vyzerá tak, že postavil novú raketu. My každopádne držíme Mikovi palce v prežití i keď je jasné, že koná celkom zbytočne vzhľadom k tomu, že Zem plochá nie je. Drž sa pevne Mad Mike!Pozri aj: Nová civilizácia s ľuďmi vysokými 2,5 metra a mamuty. Nová absurdná teória tvrdí, že Zem je dutá

iflscience.com
0
Komentovať (0)