Foto: Win a Yorkshire Home

Robert a Avril Smithovci sa rozhodli vykašľať na realitky a svoj luxusný dom ponúkajú cez tombolu.

Tejto pôsobivej haciendy sa chcú zbaviť zo zrejmých dôvodov. Po tom, čo umrela ich dcéra Rachel, uvedomili si, že viac nechcú bývať na mieste plnom spomienok. Dom sa rozhodli predať za smiešnu sumu. Len 10 libier (11,23 eur) stojí tombolový lístok, vďaka ktorému môžete dom získať. Lístkov je dohromady 60-tisíc. Ak sa ich manželom podarí predať všetky, stále budú mať veľmi slušný zisk v podobe 600-tisíc libier, čo činí takmer 674-tisíc eur.

Je to férová ponuka, keďže šťastný záujemca získa dom extrémne pod cenu a manželia stále neodídu s dlhým nosom. Aby toho nebolo, 10% zo zisku chcú darovať na boj proti rakovine. Ich samostatne stojaci dom v Yorku, obsahuje štyri spálne, skleník, výrivku a dokonca aj vonkajší vyhrievaný bazén.

Win a Yorkshire Home
Win a Yorkshire Home

Už za prvý týždeň sa manželom podarilo predať tisíc tombolových lístok. Keby ste si mysleli, že si šance naženiete viacerými lístkami, maximum, ktoré si môžete zakúpiť je 10-tisíc, aby súťaž zostala férovou. Celý tento netradičný predaj bol nápad ich syna. Manželia sa hodlajú odsťahovať bližšie ku svojim vnúčatám, keďže spomienky na dom sú síce pekné, ale aj bolestivé. Lístky do tomboly si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

Win a Yorkshire Home
Win a Yorkshire Home
stray.fm, wayh.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)