Foto: TV Markíza

Diváčky Ruže pre nevestu rozdelil detail na dva tábory.

S blížiacim sa finále všetci diváci aj diváčky pozorne sledujú každý detail, či už na televíznych obrazovkách, alebo na sociálnych sieťach. Popri informáciách o detailoch sa navyše objavujú rôzne správy o tom, že kamarátky súťažiacich prezradili, kto vyhrá.

V súťaži ostali už len posledné dve potenciálne nevesty – Stanka a Julie. Obe sú iné a každá má svojich fanúšikov, ktorí hľadajú znamenie, že práve ich favoritka vyhrá. A vyzerá to tak, že fanúšičky Stanky majú dôvod na radosť. Všimli si totiž detail, ktorý podľa nich prezrádza, že Radkovo srdce vyhrá práve ona. Nie všetci s tým však súhlasia.

Podozrivý prsteň

Najnovšie Stanka pridala fotografiu a video z fotenia a diváci Ruže pre nevestu si hneď všimli trblietavý detail. Na ľavej ruke má totiž prsteň, ktorý sa podobá na ten, ktorým má Radko požiadať víťazku šou.

„Ten prsteň je od Radka? Dúfam, že si to vyhrala,“ komentovala hneď nadšená diváčka. „Čo ten prsteň?“ pýtala sa ďalšia a tretia sa okamžite pridala: „Tiež ma zaujal.“

Tieto debaty pritom neostali len na Stankinom profile, ale presunuli sa aj do konverzácií k šou, ktoré si vytvorili fanúšičky. „To nie je ten prsteň, čo dá Radko?“ pýtala sa diváčka, ktorá k otázke pridala aj fotografiu zo Stankinho profilu. „Zdá sa mi, že je to ten,“ potvrdila jej druhá.

Je to ten istý?

Uložiť článok

Najnovšie články