Skupina Limp Bizkit, ktorá v utorok večer vystúpi v Aegon aréne Národného tenisového centra (NTC), je už v Bratislave. V pondelok o 10:00 sem...

Skupina Limp Bizkit, ktorá v utorok večer vystúpi v Aegon aréne Národného tenisového centra (NTC), je už v Bratislave. V pondelok o 10:00 sem pricestovala z poľského Krakova, kde odohrala ôsmy zo sedemnástich koncertov v rámci aktuálnej európskej šnúry. Do metropoly Slovenska dorazili všetci členovia kapely s 11-členným tímom, ktorý ju sprevádza na aktuálnom turné. V metropole Slovenska strávia dva dni a smerom na západ sa vyberú hneď v noci po bratislavskom koncerte. 

LimpBizkit

“Zatiaľ nepoznáme program kapely a ani sa nebudeme snažiť zisťovať, čo presne u nás plánujú robiť. Vieme, že si po tých ôsmich koncetoch určite radi oddýchnu a zároveň rešpektujeme ich právo na súkromie. Nič také ako ponuka na prehliadku bratislavského hradu alebo jazdu vláčikom po Starom meste pre nich rozhodne nechystáme,“ povedal za organizátorov Ján Papač. Známe je len to, že kapela si na dnes večer zarezervovala miesto pre celý svoj tím v jednej z najlepších reštaurácií v Bratislave.

[youtube JTMVOzPPtiw 720 410]

Limp Bizkit sa 9. júna predvedú naživo v Bratislave na svojom prvom sólovom koncerte na Slovensku. Speváka Freda Dursta v hlavnom meste doplnia basgitarista Sam Rivers, bubeník John Otto, gitarista Wes Borland a koncertný člen – DJ Franko Carino. Pohľad na setlisty európskych koncertov Limp Bizkit naznačuje, že v Bratislave kapela nevynechá hity ako Take a Look Around, My Generation, Rollin’, My Way, Break Stuff a Nookie. Na svoje si prídu najmä fanúšikovia albumu Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water (2000).

Door open bude o 18:00, predskokani rust2dust so Zverinom začnú hrať približne o 19:00 a hlavná hviezda večera po 20:00. Po koncerte je naplánovaná oficiálna afterpárty v klube LOFT!. Predpredaj v sieti Ticketportal končí v utorok o 12:00, na mieste budú lístky o 10 eur drahšie. Vstupenky na státie pod pódium sú už vypredané.

Uložiť článok

Najnovšie články