Foto: Profimedia

Manželstvo Harryho a Meghan malo podľa odborníčky vyzerať inak.

Kráľovská rodina púta vždy množstvo pozornosti, zvlášť ak ide o akúkoľvek kontroverziu. Najnovšie sa riešila osoba princa Harryho, ktorého expertka na túto tému označila ako jediného rasistu v rodine a tiež dodala, že v manželstve s Meghan Markle sa z neho stáva slabý muž, ktorý robí všetko podľa jej rozhodnutí. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle sa stali stredobodom pozornosti v kráľovskej rodine po tom, čo expertka Angela Levin začala v rozhovore pre GB News hovoriť nielen o ich manželstve. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa vzali v roku 2018 a odvtedy sa im narodili dve deti, syn Archie a dcéra Lilibet.

Vo februári 2021 sa Harry aj s Meghan zúčastnili rozhovoru v slávnej šou moderátorky Oprah Winfrey, kde okrem iného prezradili aj to, že čakajú druhé dieťa, už spomínanú Lilibet. Levin, ktorá je expertkou na kráľovskú rodinu, tvrdí, že manželský pár v danom interview povedal viacero klamstiev a nepreukázaných tvrdení.

Harry je podľa nej jediným rasistom v rodine

Princ Harry, syn súčasného kráľa Karola III. a jeho prvej ženy Diany, sa za posledné roky stal predmetom silnej kritiky pre niekoľko rôznych škandálov. Okrem toho, že sa dostal do potýčky s fotografmi a bez odevu objímal v Las Vegas cudziu ženu, prišiel v roku 2005 na večierok v nacistickej uniforme s hákovým krížom na ľavom rukáve.

Foto: Carfax2, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Aj tento incident presvedčil dlhoročnú pozorovateľku kráľovskej rodiny Angelu Levin, že Harry je tým pádom jediným členom úzkej kráľovskej rodiny, ktorého možno označovať za rasistu. Okrem toho mal adresovať aj rasistický komentár smerom k vojakovi počas výcviku v roku 2006.

Robí presne to, čo mu manželka povie

Angela Levin verí, že princ Harry počúva a robí úplne všetko tak, ako mu Meghan povie. Podľa expertky už nemyslí na svoje ani na iné rodinné povinnosti.

„Očividne už robí to, čo mu je povedané,“ hovorí Levin. Harry tak má byť „pod papučou“ a byť čoraz slabším mužom, ktorý vo svojej pozícii stráca postavenie a časť verejnosti to môže brať ako všeobecný pokles úrovne členov kráľovskej rodiny, aj keď sa svojich titulov vzdali.

Foto: Prince_Harry_Trooping_the_Colour.JPG: Carfax2derivative work: Surtsicna, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Podľa odborníčky mali Harry a Meghan ostať blízkou súčasťou kráľovskej rodiny, kedy by mali tiež možnosť zlepšiť svet a dokázať, že ich reči o filantropii mysleli naozaj vážne.

Najnovšie články