Do Bratislavy sa po troch rokoch vrátila belgická soulová speváčka, Selah Sue. Do plného Ateliéru Babylon prišla predstaviť svoj nový album Reason, ktorý jej...

Do Bratislavy sa po troch rokoch vrátila belgická soulová speváčka, Selah Sue. Do plného Ateliéru Babylon prišla predstaviť svoj nový album Reason, ktorý jej vyšiel koncom marca tohto roku.

selah sue (11)Večer odštartoval legendárny selektor Ras D okolo ôsmej hodiny, ktorého návštevnosť ovplyvnil hokejový zápas Slovákov s Rusmi. Selah preto svoje vystúpenie bez problémov posunula na pol jedenástu, aby vyhovela hokejovým fanúšikom. Po skončení (neúspešného) zápasu už publikum nedočkavo čakalo na príchod charizmatickej speváčky.

Svoje vystúpenie začala intímnymi skladbami iba so svojou gitarou, po ktorých nasledovali energickejšie skladby s celou kapelou. Striedajúce tempo rozhýbalo azda všetkých. Len tak postávať a nehýbať sa aspoň trochu bolo pri pohľade na úprimnú radosť a pohyby Selah nemožné. Najznámejšie piesne si publikum zanôtilo spoločne so speváčkou, ktorú odozva určite potešila a na oplátku všetkým rozdávala kopec úsmevov. Po hodine a pol dlhom koncerte opustila pódium, na ktoré sa však za búrlivého potlesku musela vrátiť. Všetkým sa ospravedlnila, že je chorá a že už toho viac nezvládne, ale jednu presničku ešte predsa len odspievala. Výber piesne nechala na publiku, ktoré si vybralo Explanations a ich prosby teda aj splnila.