Foto: profimedia

Kate Middleton sa tak skoro na verejnosti neobjaví.

Zdroje blízke Kate Middleton prezradili, že nie je vylúčené, že sa čoskoro objaví ďalšie video, v ktorom bude samotná princezná alebo William informovať o jej zdravotnom stave. Isté však je, že ju na verejnosti tak skoro neuvidíme. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Daily Beast, blízky zdroj prezradil, že Kate Middleton sa na verejnosti neobjaví po zvyšok tohto roka. Momentálne je obklopená svojou rodinou a pokračuje v liečbe chemoterapiou po tom, ako jej začiatkom tohto roka diagnostikovali rakovinu. Očakáva sa, že najbližšie prázdniny strávi Kate s Williamom a deťmi vo vidieckom sídle v Sandringham Estate, a to spolu s jej rodičmi, s ktorými má blízky vzťah.

Môžeme očakávať ďalšie video?

Predpokladá sa, že William sa bude počas nasledujúcich šiestich týždňov venovať svojej rodine. Kráľovská rodina oznámila, že odstúpi od niektorých svojich povinností, aby nerozptyľovala verejnosť počas blížiacich sa predčasných volieb. Jeden zdroj prezradil, že sa neočakáva, že Kate sa v blízkom čase vráti na verejnosť a je možné, že zostane v ústraní po zvyšok roka.

Foto: profimedia

Kate sa vraj v tomto roku na verejnosti neobjaví

Ďalší zdroj dokonca prezradil, že čo sa týka pracovného diára, ktorý majú pracujúci členovia kráľovskej rodiny vždy podrobne naplánovaný, v prípade Kate je celkom prázdny a určite nič neplánuje. Na otázku, ako sa palác vyrovná s upokojením situácie, vzhľadom na konšpiračné teórie a špekulácie, ktoré sa objavujú, zdroj prezradil, že je možné, že budú informovať krajinu o zdravotnom stave princeznej prostredníctvom videa. Tento spôsob sa ukázal ako účinný na upokojenie verejnosti, ale aj vyvrátenie rôznych dohadov.

Potrebujú hlavne pokoj

Uložiť článok

Najnovšie články