Foto: Twitter (Britney Spears)

brooklynskyfrajer / / News
Spomínate si ešte na ňu? Preslávila sa extrémnym množstvom populárnych piesní a ešte väčším množstvom škandálov.

Tie však už celkom zrejme vyšli z módy (piesne aj škandály) a preto sa Britney vydala na umeleckú dráhu. Že by jej to zrovna išlo sa povedať nedá, avšak nebudeme tentokrát súdiť vzhľad jej výtvoru. Musíme sa uspokojiť s myšlienkou, že výťažok z jej umenia putoval na charitu. I keď je neuveriteľné, že obrázok, ktorý by namaľovalo aj šesťročné dieťa sa predal za 10 tisíc dolárov, je to skutočne tak.

Peniaze, za ktoré sa obraz predal pôjdu na pomoc obetiam streľby v Las Vegas, ktorá sa odohrala minulý mesiac. Voči Britney samotnej sa vznieslo veľké množstvo kritiky. Ľuďom sa totiž nepáči, že tak infantilné dielo sa vydražilo za 10-tisíc dolárov. Vzhľad obrazu však nie je nutné súdiť a celá suma išla na pomoc obetiam.


V skutočnosti je to veľmi ušľachtilý krok. „Kvety na mojom obraze reprezentujú nový začiatok a nesie sa v duchu myšlienky, že sa neustále posúvame vpred.“ Obraz kúpil muž menom Robin Leach, anglický spisovateľ a zabávač. Aj napriek jednoduchému vzhľadu obrazu, môžeme byť Robinovi aj Britney len vďační za to, že vnášajú do temných dní trochu svetla a obaja prejavili svoju ľudskosť.


Pozri aj: Prečo sú okná na lietadlách oblého tvaru? Toto video vám to vysvetlí

boredpanda.com
Komentovať (0)