Foto: Archív (František Hrabal-Krondak)
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Autorova fotka z dagestánskeho Kubači symbolizuje paradox dnešného ruského Kaukazu, zmietajúceho sa medzi stalinizmom a islamizmom
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Piknik v horách s čečenskými priateľmi.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Bežný spôsob predaja na Astrachanskej ulici, obchodná či hygienická inšpekcia tu neexistuje.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Krondak medzi domorodcami počas lovu divokých sobov na Čukotke
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Typická scenéria z Ruskej Arktídy.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Osada Valjok pri Norilsku na Tajmyre, najbohatšieho ruského regiónu, pokiaľ ide o suroviny.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Bežný ruský kontrast na aký narazíte aj v miliónových metropolách.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Na obede v pravoslávnom kláštore
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Ruské kontrasty: Belostné chrámy s pozlátenými kopulami a za humnami biedna všedná realita.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Typická scénka z ruského severného Kaukazu. Na každom kroku stretávate ozbrojené policajné hliadky a špeciálne protiteroristické komanda.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Sídlo Ústavu humanitárnych štúdií v Čerkessku, metropole Čerkesko-Karačajskej republiky.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Sídlo firmy Ikea v ruskom meste Astrachan.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Momentka z ruskej dediny Mordvinsko
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Ulica v Krasnojarsku.
Foto: Archív (František Hrabal-Krondak) Momentka z ruskej dediny Mordvinsko
Ulica v Omsku, metropole západnej Sibíri Foto: Archív (František Hrabal-Krondak)
Anna Mária s partnerom bývajú v zrube na východe Slovenska: Dom bol poskladaný za týždeň, cena za m² je od 600 eur
Únos storočia: Jedno z najslávnejších bábätiek ukradli rodičom z postieľky, žiadali obrovské výkupné
Martin uviazol na dovolenke: Slovenská vláda na nás kašle, s Dubajom sa to nedá porovnať. Preplatia nám náklady
Tonka a Mimo začínali v malej búdke, dnes obslúžia aj tisíc ľudí denne. Ich prevádzky sú na Spiši ikonou
Mirka sa vydala za Turka a presťahovala sa za ním: S jeho rodinou si na seba zvykáme, postavenie žien je tu ako u nás
Víza neriešte, na týchto miestach sa nezdržiavajte: Ak vypukne vojna, dodržiavajte základné pravidlá
Slováci v Dubaji: V uliciach je menej ľudí, šíri sa aj veľa dezinformácií. Obranným systémom krajiny veríme
Námorníci čakajú na WC aj 45 minút, po plavidle za 13 miliárd mali tiecť splašky. Američania vytasili najsmrtiacejšiu loď


