Seriál Dunaj, k vašim službám, patrí už dlho k tým najobľúbenejším a najsledovanejším slovenským seriálom. Vždy sa však nájde pár ľudí, ktorí v ňom nájdu chybu alebo sa obujú do dejovej línie. Teraz to schytala jedna z nových postáv, ktoré sa v seriáli objavili.
Diváci v komentároch na sociálnych sieťach ostro skritizovali speváčku Emmu Drobnú, ktorá sa objavila v nedávnej časti ako speváčka v kabarete. V dobovom seriáli si zaspievala jednu zo svojich vlastných piesní a následne ešte jednu na želanie Helgy Klausovej. Emma je známa svojím krásnym hlasom, ktorý je naozaj výnimočný, teraz sa jej výkon niektorým divákom vôbec nepáčil.
Diváci tvrdia, že pieseň sa do seriálu nehodila
„Emma Drobná je super speváčka, ale tá jej pesnička sa vôbec nehodila do seriálu. Že tam bola tá druhá na vyžiadanie, je ok, lebo to bolo v tej dobe, ale jej pieseň z tejto doby tam nemala čo robiť, vôbec sa tam nehodila,“ napísala jedna diváčka. „Tá Emmina pieseň sa tam vôbec nehodila. Edith som jej síce neuverila, ale spievala ju pekne. A navyše, veľmi jej to pristalo.“
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Niektorí tiež poznamenali, že anglická pieseň v takej dobe bola v seriáli úplne od veci a ďalší dúfajú, že sa objaví len v jednej časti. Mnohí ani tak nekritizovali samotnú Emmu, ako jej pieseň v seriáli, do ktorého sa podľa nich vôbec nehodila. Čo si myslíte vy?
Navštívili sme nádhernú dolinu a strašidelný hrad úplne zadarmo: Nájdete tu aj jaskyňu a priam dokonalú jesennú prírodu
Boli sme v novom podniku, ktorý otvorili majitelia reštaurácie z Na nože. O tomto európskom klenote ste možno nikdy nepočuli
Jedol psie žrádlo, celý čas bol nahý: Táto reality šou prekonala rekordy, milióny ľudí sledovali mučenie
Herci, ktorí boli počas natáčania Harryho Pottera vymenení: Niekedy to bolo fiasko, inokedy tvorcovia nemali na výber
Terapia červeným svetlom nie je zázračná, tvrdí odborníčka: Vedeckých dôkazov je málo a chýbajú, nie je to všeliek
ANKETA: Nepáči sa mi to, malo by sa to odstrániť. Slovákov sme sa opýtali, čo si myslia o Separovom sprejovaní v Himalájach
Komikov sme sa spýtali, čo hovoria na novú maximálnu rýchlosť chodcov 6 km/h: Budeme ju merať dvoma pohlaviami
Káva za 3,60 eura nám udrela do nosa a nevoňala: Boli sme v novom podniku, ktorý otvorili majitelia reštaurácie z Na nože
Prirovnávajú ju ku Kate Middleton, takto ju mal Putin žiadať o ruku: Kto je Alina Kabajevová, údajná nová cárovná v Kremli?
Ste tu za hodinu, najete sa od 5 eur: O tomto európskom klenote ste možno nikdy nepočuli, musíte ho vidieť












Nahlásiť chybu v článku