Foto: Reprofoto Instagram @lexraye

Američanka sa začínala báť o svoju bezpečnosť.

Nevysvetliteľné a paranormálne javy odjakživa vzbudzovali v ľuďoch strach, pričom len málokto im skutočne verí. Nedávno sa podobný prípad udial aj americkej žene, ktorej steny v dome začali z ničoho nič doslova krvácať. Zistenie príčiny je desivé aj kvôli tomu, že sa to môže stať pokojne aj vám. 

Vysokoškolská poradkyňa zo Spojených štátov amerických publikovala 9. augusta na svoj Instagram video, v ktorom prvýkrát informuje o zvláštnom toku neznámej tekutiny na stene v kúpeľni, ktorá pripomínala krv, informuje LAD Bible.

Nezľakla sa, chcela to hodiť na brata

Väčšina ľudí by podobný znak považovala za niečo nadpozemské a vyľakali by sa k smrti. Lexy Raye však zareagovala svojsky. Spočiatku si myslela, že stopu po neidentifikovateľnej červenej hustej kvapaline má na svedomí jej brat, ktorý je podľa jej slov veľmi neporiadny. Keď sa však škvrny a objem tekutiny na druhý deň zdvojnásobili, musela začať konať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Humor | Holidays | Sarcasm (@lexyraye)

Najprv jej nevedel poradiť ani inštalatér, tak sa obrátila na svoje sociálne siete. Aj keď ju na Instagrame sleduje takmer 81,5-tisíc ľudí, jej videá o záhadnom hororovom prípade „krvácajúcich“ stien dosiahli viac ako 6 miliónov pozretí. Príspevky o nadprirodzenej „aktivite“ stien sa tešili vysokej interakcii, pričom väčšina z komentárov zahŕňala hororovú tematiku, výstrahy pred objavením diabla či rady, aby sa Lexy odsťahovala preč.

Dôvod bol prostý

Amatérska detektívka pokračovala vo vyšetrovaní a bádaní, čo môže stáť za červenými tokmi tekutiny v kúpeľni. Po konzultácii s rodinou, priateľmi a bratom jej napokon napadlo, aby odsunula skrinku, ktorá ostala ako jediný neprebádaný kus vybavenia kúpeľne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Humor | Holidays | Sarcasm (@lexyraye)

Keď ju spoločne s bratom odsunuli a vošli „za stenu“, konečne prišli na to, prečo jej doslova krvácala stena. Celý tento zvláštny jav bol spôsobený tým, že jej kúpeľňa nedisponuje žiadnym vetraním ani oknom. Roky vlhkosti spôsobili koróziu kovových skrutiek a konštrukcie, čoho výsledkom bolo skvapalnenie a stekanie hrdze.

Nešlo teda o žiadne paranormálne javy, ale o prostú chemickú reakciu, ktorá by nejdeného majiteľa nehnuteľnosti prinajmenšom vydesila. Ak teda máte, rovnako ako Lexy, kúpeľňu bez akéhokoľvek vetrania či okna, uistite sa, či aj vám sa náhodou nezačínajú steny sfarbovať do červena.

Najnovšie články