pixabay.com

Martin Majdák / / News
Ak vaša predstava ideálneho leta obsahuje vysedávanie na terase a popíjanie piva, možno ste si práve našli brigádu na leto. Áno, za cestovanie po baroch a pitie piva vám môžu toto leto platiť!

Sieť hostincov World of Beer hľadá troch stážistov pre ich projekt „Drink It“. Náplň práce znie pre mnohých ako sen. Cestovať po rôznych hostincoch len kvôli tomu, aby tam pili pivo. 

Nanešťastie to nie je len o pití piva pokiaľ hrdlo vládze. Všetky výlety budú stážisti musieť zachytiť a zdieľať na sociálnych sieťach. Po štyroch mesiacoch tejto stáže im World of Beer zaplatí 12 000 dolárov a samozrejme pokryje všetky výdavky na cestách. Lepšie ako väčšina letných brigád, ktoré môžete absolvovať na Slovensku.

Stážisti, ktorých si firma World of Beer vyberie, sa stanú okrem degustátorov aj reportérmi a ich úlohou bude zachytiť príbehy a postrehy z týchto miest. Súčasťou stáže bude pohľad do zákulisia výroby piva, ktoré by mali stážisti takisto zmapovať pre fanúšikov na sociálnych sieťach.

pexels.com

Uchádzači môžu svoje prihlášky poslať do 24. marca. Tie majú mať formu videa a mali by vyjadrovať vašu lásku k pivu. Najdôležitejšie je zaujať porotu a originalita sa určite cení. Na konci apríla sa uskutoční konkurz, počas ktorého vyberú troch účastníkov stáže.

Ak sa vám takáto predstava leta pozdáva, prihlásiť sa môžete tu.

Pozri aj: Neuveriteľné, no je to realita. Tieto tri ostrovy stoja menej, než je priemerná cena trojizbového bytu v Bratislave

interez.sk (Martin Majdák) theladbible.com
0
Komentovať (0)