foto: Youtube (Bjørn Nyland)

Občas sa stáva, že aj tie najmodernejšie produkty majú úplne banálnu a zbytočnú chybu, ktorú by ste rozhodne nečakali.

Jednu menšiu chybu, ktorá však so sebou prináša celkom veľké problémy, má aj jedno z najnovších áut od značky Tesla. Majiteľov nových modelov toto nedopatrenie určite nepoteší najmä počas daždivých dní. 

Tesla je americká spoločnosť, ktorú pozná snáď každý. Je známa najmä tým, že sa špecializuje výrobou elektrických vozidiel, ktoré sú spoľahlivé a kvalitné. Aj napriek týmto skvelým vlastnostiam majú niektoré modely áut menšiu chybu, ktorá môže byť veľkým problémom pre majiteľov.

foto: Youtube

Bjørn Nyland, majiteľ Tesly, presnejšie Modelu 3, sa o jednu z väčších a zásadnejších chýb auta podelil. Na Youtube nahral video, v ktorom poukazuje na jeden detail, ktorý pri výrobe dizajnéri auta jednoducho prehliadli. Vo videu, ktoré si vyslúžilo viac ako pol milióna prezretí a vyše osemsto komentárov, môžeme vidieť upršané počasie, počas ktorého šiel Nyland otvoriť kufor auta. Voda, ktorá sa nachádzala na aute jednoducho stiekla dovnútra a zamočila tak všetku batožinu, ktorá sa v kufri nachádzala.

Touto menšou chybou pridal výrobca ďalší dôvod, kvôli ktorému mnohí hovoria, že značka navrhuje autá najmä pre kalifornskú klímu, kde skoro neprší. Majitelia tohto modelu, ktorí nežijú v slnečnej Kalifornii, si tak budú musieť počas dažďa dávať pozor a kufor otvárať až vtedy, keď bude sucho.

boredpanda.com
Uložiť článok

Najnovšie články