Foto: Twitter

Ľuboš Belko / / Série
Poznáte to. Niekomu napíšete a on vám odpovie po úmorne dlhej dobe. Správu očakávate do piatich minút, no príde o päť dní.

Vie to byť naozaj nepríjemné. Najmä ak sa s tým druhým človekom túžite stretnúť, tešíte sa na jeho odpoveď, alebo sa jednoducho potrebujete dozvedieť nejakú informáciu. Nikto nemá rád čakanie. Títo dvaja mladí ľudia to posunuli, na omnoho vyšší a mnohonásobne tiahlejší stupeň. Ich konverzácia trvá tri roky, pokiaľ by do nej nezasiahli vývojári aplikácie, pravdepodobne by sa nikdy neskončila. Zábavné je, že títo dvaja ľudia sa ešte nestretli.

Tinder

Keď 22-ročnému Joshovi vyskočilo upozornenie na zhodu s o rok mladšou Michelle, písal sa rok 2014. Zázračnou aplikáciou, ktorá ich rozhovor (ne)rozhýbala bol Tinder a Josh v tej chvíli urobil, to čo by spravil snáď každý. Poslal jej správu. A potom čakal. A čakal. Až do momentu, kedy sa Michelle konečne rozhodla odpovedať. To však trvalo celé dva mesiace. „Prepáč, vybil sa mi mobil!“ veľmi stručne ozrejmila Michelle svoju poľutovaniahodnú situáciu. Po ďalších dvoch mesiacoch sa jej Josh rozhodol odpísať so svojim vlastným ospravedlnením, v duchu načrtnutého humoru. „Ahoj… prepáč bol som v sprche,“ odpísal, čo spôsobilo, že Michelle reagovala v tomto prípade omnoho rýchlejšie. Trvalo jej to len mesiac.

Twitter.com (Josh Avsec, Michelle Arendas)

A tak ich „vzťah“pokračoval ďalšie tri roky. Pár študoval na tej istej univerzite. No prišiel posledný ročník a stretnutie dovtedy stále nenastalo. Josh sa však rozhodol odscreenovať ich konverzáciu a zdieľať ju na Twitteri. A internet ich začal podporovať v tom, aby svoje stretnutie konečne zrealizovali. Dokonca ani samotný Tinder už nedokázal toto napätie ustáť, a tak zariadil, aby sa títo dvaja stretli. A naozaj veľkolepo, pretože ich poslal na dovolenku. Vývojári aplikácie vyslali do sveta Tweet, v ktorom oboch označili. „Je čas aby ste sa stretli. Máte 24 hodín na to, aby ste sa rozhodli, v ktorom meste budete mať svoje prvé rande a my vás tam pošleme!“ Pár sa rozhodol, že pôjde na Havaj. Podmienka však bola, aby im zbalenie netrvalo dva roky.

Twitter.com (Tinder)

„Dobré veci sa dejú tým, ktorí sú ochotní čakať.“ uverejnil na záver Tinder vyhlásenie na svojom oficiálnom účte na Twitteri, kde môžete sledovať, ako to celé dopadlo.

Pozri aj: Chcete mať dlhodobý vzťah? Potom by ste mali začať so sexom oveľa neskôr, ako si myslíte

boredpanda.com
0
Komentovať (0)