Foto: gofundme.com

Traja Youtuberi zomreli na kanadských vodopádoch.

Kanada je prekrásna krajina, ktorá hostí niekoľko unikátnych a skvostných prírodných úkazov. Tie však môžu byť pre človeka zradné a o tom sa žiaľ museli presvedčiť aj traja Youtuberi z kanálu High on Life, ktorý sa išli kúpať na miesto známe ako Shannon Falls. Ryker Gamble a Alexey Lyakh sa snažili zachrániť Megan Scraper, ktorej sa malo pri kúpaní v jednom z vysokohorských jazierok, pošmyknúť. Tá mala spadnúť do valiaceho sa toku vody.

Zatiaľ nie je jasné, či toto trio v čase nehody nakrúcalo, no ich identita je potvrdená. Kanadská horská polícia potvrdila, že vo štvrtok umreli traja ľudia, počas toho, ako sa kúpali v jazierkach blízko vodopádov. Polícia tvrdí, že mali padnúť z výšky 30 metrov a zároveň potvrdila, že sa našli tri telá. Ich identitu však nezverejnila. V piatok sa však na Youtube objavilo video, kde zbytok tímu High on Life venoval odkaz priateľom a rodine.

Nie sú také slová, ktorými by sme mohli opísať bolesť a smútok, ktorými si prechádzame,“ povedal spoluzakladateľ kanálu Parker Heuser. „Boli to traja milí, dobrosrdeční a motivovaní ľudia a svet prišiel s ich stratou o veľké množstvo pozitívneho svetla.“ Členovia High on Life tiež založili zbierku na GoFundMe, ktorá má za úlohu vyzbierať peniaze pre pozostalých členov rodiny. Do tejto chvíle sa už vyzbieralo takmer 13-tisíc dolárov, čo činí 11-tisíc eur.

High on Life tiež požiadali fanúšikov, aby sa podelili o fotografie a príbehy a o to, ako ich trojica cestovateľov inšpirovala. „Ak existuje niečo o čom snívate, dnes je ideálny deň na to, aby ste spravili prvý krok,“ píše sa na GoFundMe zbierke.

Pozri aj: Svojim činom obral hasičov o čas a takmer umrel. Youtuber si počas „pranku“ nechal zabetónovať hlavu v mikrovlnke

time.com
Príbehy
0
Komentovať (0)