Foto: Youtube (TGFbro)

Pre pár drobných z reklamy už dnes zrejme ľudia spravia čokoľvek.

Podobný čin by ste možno čakali od unudeného dieťaťa alebo mentálne nespôsobilého človeka. Jimmy Swingler je podľa všetkého psychicky v poriadku, má 22 rokov a vedie Youtube kanál s názvom TGFbro. A na videu z tohto kanála sa rozhodol odprezentovať svoj zvláštny „experiment“. Hlavu si strčil do sáčku, hlavu v sáčku si strčil do mikrovlnky a tam sa nechal zabetónovať.

Pokiaľ toto nehraničí s absolútnym primitivizmom, tak už zrejme nič. Tento geniálny nápad, ktorý mladík z Wolverhamptonu zrealizoval ho nakoniec takmer aj zabil. Do mikrovlnky mu viedla trubicu cez, ktorú mal dýchať. Tá sa však zablokovala potom, čo cement okolo jeho hlavy stuhol a chudák Jimmy mohol dýchať len s veľkými ťažkosťami.

Jimmy má šťastie, že žije. Po hodine a pol ho jeho kamaráti nedokázali vyslobodiť z mikrovlnky a tak zavolali pohotovosť. Na miesto dorazila sanitka aj hasiči. Tým trvalo ďalšiu hodinu kým hlupáka z mikrovlnky dostali.Sme skutočne znechutení. Päť našich hasičov bolo indisponovaných celú hodinu, potom čo si Youtuber zacementoval vlastnú hlavu v mikrovlnke,“ napísal miestny hasičský zbor na Twitter. Je naozaj zarážaujúce ako si môže niekto myslieť, že takýto nápad je bezpečný. A potom čo sa ukáže, že nie je, oberie o prácu ľudí, ktorí mohli zachraňovať životy niekde inde. Jimmy mal pôvodne zaplatiť pokutu vo výške 650 libier, no keďže sa ukázalo, že bol naozaj v ohrození života, jeho pokuta bola zmietnutá.

Pozri aj: Úbohý 17 ročný chlapec zomrel na sebaukájanie. Takto Francúzi strašili ľudí pred dôsledkami masturbácie v 19. storočí

iflscience.com
Príbehy
0
Komentovať (0)