foto: Sholom Ber Solomon

erik / / Série
Tieto fotky otca s malou dcérkou sú momentálne obrovským hitom internetu a dostanú aj vás. Nič rozkošnejšie ste totiž zaručene už dlho nevideli.

Ber Solomon, 36 ročný hrdý otec z Kalifornie, určite nepotrebuje príliš veľa prehovárania od svojej 9 mesačnej dcérky Zoe k tomu, aby sa spolu prezliekli do vtipného kostýmu.  Vďaka tomu, že sa ich v jeho šatníku nachádza nepreberné množstvo, sa tento kreatívny otec rozhodol pre skvelú vec. Začal sa v nich fotiť aj so svojou dcérkou. Tá je pritom vždy oblečená do rozkošného mini kostýmu, ktorý sa dokonale hodí do danej situácie. Ich spoločné fotografie, z ktorých doslova srší dobrá nálada a roztomilosť, preto týchto dňoch doslova valcujú internet.

Od baletiek cez hula hula tanečnice, kvietok v kvetináči až po kýblik vyprážaných stehienok. Solomon sa spolu s dcérkou Zoe dokážu premeniť takmer na čokoľvek. Tento bývalý vlastník starožitníctva mal už v minulosti povesť vtipného chlapíka, keď na internet zavesil svoje fotky v uletených kostýmoch. Jeho záľuba v prezliekaní sa za všemožné postavy však s príchodom jeho parťáčky Zoe na svet prešla na úplne iný level a z nevinnej zábavky sa pre Solomona stalo doslova životné poslanie. Ako totiž uviedol pre magazín Daily Mail: „Mám v pláne robiť tieto fotky až dovtedy, pokiaľ mi to Zoe dovolí“.

Toto dynamické duo už má na Facebooku viac ako 3000 fanúšikov, pričom ich počet narastá závratnou rýchlosťou. A nie je sa ani čomu čudovať. Takúto rozkošnú dvojku sme tu už dlho nemali!

Pozri aj: Nechcela míňať peniaze na fotografa, tak si svadbu nafotila sama. Fotografie z pohľadu nevesty očarili tisíce ľudí

boredpanda.com
0
Komentovať (0)