Foto: instagram.com/lurehsu

Naďa / / Série
Matka príroda nadelila každému človeku niečo iné. Niekto má perfektnú postavu bez toho aby cvičil, niekto je vysoký a niekto napríklad vyzerá aj vo vysokom veku ako dvadsaťročné dievča. Je veľmi dobre známe, že ženy z Japonska či Číny vyzerajú naozaj veľmi dobre aj v pokročilom veku a vrásky sa im vyhýbajú. No tieto tri ženy vám vyrazia dych!

V našich končinách je veľmi známe to, že ak chce človek vyzerať mlado aj v pokročilom veku, musí ísť na plastickú operáciu, kde by mu mali pomôcť. Väčšinou je však výsledok úplne opačný. Ak sa však pozrieme na ženy napríklad v Číne, častokrát im závidíme ich krásnu tvár bez jedinej vrásky. Veľmi zaujímavou rodinou sú však tri ženy, ktoré vyzerajú na svoj vek neskutočne mlado.

Twitter

Vedeli by ste odhadnúť vek aspoň jeden zo žien na fotke? Možno by ste im tipovali maximálne 30 rokov, no skutočný vek vás určite veľmi prekvapí. Lure Hsu, žena na ľavej strane má 41 rokov. Sharon, vpravo, má 36 a ich mama, ktorá sa nachádza uprostred má neuveriteľných 63 rokov.

Lure je zo svojej rodiny na sociálnych sieťach najznámejšia. Vďaka tomu, že je módnou bloggerkou a návrhárkou interiérov má veľmi zaujímavé príspevky, vďaka ktorým láka veľké množstvo ľudí. Nikto však netušil, koľko má rokov. Svojím vekom ohúrila nedávno celú verejnosť a mnohí jej nechceli veriť, až pokým nezistili, že nie je jediná v rodine, ktorá vyzerá tak dobre. Má dve sestry Sharon a Fayfay. Obe vyzerajú ako študentky na strednej škole. Nesmieme zabudnúť ani na ich matku. Tá vyrazila dych úplne každému. Pri jej veku 63 rokov vyzerá skôr ako ďalšia zo sestier.

Matka Lure, Sharon a Fayfay je tanečnicou v dôchodku. Práve tancu môže vďačiť za takú perfektnú postavu, ktorú si udržuje dodnes. Všetky štyri pochádzajú z Taiwanu, kde ich médiá označujú ako „rodinu so zamrznutým vekom“.

Samozrejme, mnohí sa snažili zistiť aj tajomstvo mladosti a krásy, ktoré prezradili v jednom rozhovore pre taiwanský časopis. Lure povedala, že tajomstvom k mladistvému vzhľadu je dostatočný pitný režim a jedenie zeleniny. Dôležité je vraj aj navlhčovanie pokožky, pretože iba vtedy, keď má pokožka dostatočnú hydratáciu, nestarne, a tak sa nemusíte báť ani vrások. Fayfay ešte dodala, že je dôležité piť  vlažnú vodu hneď po prebudení. Stačí pol litra a budete hneď svieže.

👁👁#許路兒 #lurehsu

A post shared by ⭐️許路兒⭐️ (@lurehsu) on

To, či za ich krásou stojí voda, zelenina, tanec alebo je to skôr genetika sa asi nedozvieme nikdy, no všetky štyri ženy vyzerajú naozaj veľmi mladistvo a dokazujú, že nič nie je nemožné a dá sa to dosiahnuť aj bez plastických operácií.

36-ročná Sharon

想我嗎~~💋💋💋

A post shared by 許維恩sharon (@sharon701111) on

41-ročná Lure Shu

40-ročná Fayfay

週末早晨好!🌞 #weekend #mornings

A post shared by 許菲菲hsufayfay (@hsufayfay) on

Pozri aj: Prevrat vo vede či objav roka? Vedci našli spôsob, ako zvrátiť proces starnutia

boredpanda.com
0
Komentovať (0)