Foto: Unsplash.com

Staré slovenské porekadlo hovorí: „Koľko jazykov vieš – toľko krát si človekom“.

Minule sme vám priniesli príručku, ako sa naučiť po anglicky rýchlo a efektívne. Jednou z možností boli jazykové kurzy, ktoré nám môžu veľa vecí uľahčiť. Dnes sme si pre vás pripravili menší prehľad. Len počas nasledujúcich pár hodín máte šancu zaobstarať si najpredávanejšie kurzy zamerané na cudzie jazyky, s ktorými sa môžete posunúť o krok vpred.

Naučte sa od základov jeden z najatraktívnejších jazykov sveta – francúzštinu

Foto: Udemy.com

Neviete, kde začať s učením francúzštiny? Tento kurz je zostavený tak, aby sa z vás po pár lekciách stal človek, ktorý nemá problém bežne sa dorozumieť napríklad v Paríži. Pri začatí tohto kurzu nepotrebujete žiadne predošlé znalosti čo i len jediného francúzskeho slovíčka. Kurz je rozdelený do niekoľkých lekcií, ku ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Zľava z 95 € na 15 €

Začnite s online štúdiom čínštiny a ovládnite 65 % jazyka

Foto: Udemy.com

Na Slovensku sa len tak ľahko nedostanete k štúdiu čínštiny. Mnoho ľudí o tom sníva, no len malé percento sa do štúdia naozaj pustí. Na to, aby ste vedeli viesť bežný dialóg v čínštine, nepotrebujete roky navštevovať jazykové kurzy. Tento online kurz je zostavený tak, aby ste čo najefektívnejšie zvládli tento svetovo dominantný jazyk. Vďaka kurzu sa zvládnete naučiť 350 čínskych znakov a mali by ste porozumieť 65% čínskeho jazyka.

Zľava z 50 € na 15 €

Naučte sa konečne plynule komunikovať v nemčine

Či už ste úplný začiatočník, potrebujete oprášiť vedomosti zo strednej školy, alebo jednoducho nemáte čas navštevovať kurz nemčiny, tento online kurz je niečo pre vás. Pokrýva všetky 4 oblasti, ako rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie po nemecky.

Foto: Udemy.com

Skvelým benefitom je, že môžete ísť svojím vlastným tempom. Gramatiku a slovnú zásobu sa naučíte prostredníctvom textov a dialógov vychádzajúcich z každodenných životných situácií.

Zľava zo 195 € na 15 €

Rozprávajte po taliansky za pár týždňov

Foto: Udemy.com

Je len málo jazykov, ktoré sa môžete naučiť tak rýchlo a jednoducho ako taliančinu. Tento kurz využíva inovatívne vyučovacie metódy, vďaka ktorým sa z úrovne začiatočníka rýchlo dostanete na úroveň človeka, ktorý nemá problém dorozumieť sa v taliančine. Intenzita kurzu je pritom prispôsobená každému študentovi podľa jeho potrieb tak, aby vyťažil z online lekcií maximum. Ak si dnes tento kurz kúpite, budete mať k nemu neobmedzený prístup.

Zľava zo 195 € na 10 €

Chcete zvládať angličtinu na pokročilej úrovni?

Foto: Udemy.com

Naučte sa všetky tipy, triky a pravidlá, vďaka ktorým budete komunikovať ako native speaker. Tento kurz vás posunie z úrovne stredne pokročilého na pokročilého. Kurz vedený profesionálnym lektorom s 12-ročnou praxou je odporúčaný všetkým tým, ktorí sa chystajú študovať v zahraničí v anglickom jazyku. Po absolvovaní kurzu oveľa jednoduchšie porozumiete nielen hovorenej angličtine, ale budete sa cítiť istejšie aj v gramatike.

Zľava z 200 € na 10 €

Pozri aj: Pravdepodobne nie ste ani introvert ani extrovert. Na väčšinu ľudí totiž sedí tento typ osobnosti

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )