Foto: HBO

Premiéra poslednej série Game of Thrones sa blíži a spolu s poslednými šiestimi časťami sa fanúšikovia môžu tešiť aj na špeciálny dokument.

Premiéra posledných častí obľúbeného seriálu Game of Thrones sa nezadržateľne blíži. Fanúšikovia sa však nemusia tešiť len na šesť častí poslednej, ôsmej série, ale takisto aj na špeciálny dvojhodinový dokument.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dokument, ktorý nazrie do zákulisia natáčania a prinesie zaujímavé zábery, má názov Game of Thrones: The Last Watch a bude režírovaný Jeanie Finlay, britskou režisérkou, ktorá strávila s hercami a tvorcami seriálu posledný rok.

Ako píše portál This is Insider, HBO nalákalo na dokument svojich verných fanúšikov práve vďaka tlačovej správe, ktorú vydalo. Tá znie: „Game of Thrones: The Last Watch je osobnou správou a blízkym dokumentom, ktorý sleduje hercov a všetkých, ktorí sa podieľali na výrobe tohto seriálu. Ukazuje, ako zápasili s extrémnym počasím, termínmi, ktoré museli dodržať a takisto aj tlakom od divákov, ktorí sa dožadovali rôznych informácií. Je to však omnoho viac, ako len dokumentácia. Je to vtipný a zároveň aj smutný príbeh, ktorý rozpráva o trpkých potešeniach z toho, čo znamená vytvoriť nejaký svet a potom sa s ním rozlúčiť.“

Prvá časť poslednej série Game of Thrones má premiéru v nedeľu, 14. apríla. Posledná časť bude odvysielaná 19. mája, čo znamená, že dokument uzrie svetlo sveta 26. mája.

Uložiť článok

Najnovšie články