foto: Adventure Hunters

Zvládli chalani poslednú výzvu od piva Excelent?

Chalanov z Adventure Hunters už určite dôverne poznáte. Každý týždeň vám ukazujú zaujímavé miesta Slovenska, ktoré za to stoja. Pred necelým rokom sa rozhodli, že sa iba za rožky dostanú do Estónska, čo sa im aj skoro podarilo. Prešli takto 1000 kilometrov a dokázali, že na cestovanie nepotrebujete peniaze, stačí iba odhodlanie.

Prednedávnom prijali novú výzvu od Excelentu. Ten im nabalil plechovky piva a poslal ich na stredné a východné Slovensko, kde museli splniť rôzne zaujímavé úlohy. Prvý diel bol nadmieru úspešný a podarilo sa im v ňom splniť všetky úlohy. Preleteli za pivo dokonca aj lietadlom ponad Bojnický zámok.

Následne vycestovali plniť výzvy na východné Slovensko. Podarilo sa im zohnať chalana ktorý si dal vytetovať svoje meno na nohu a za pivo sa dostali na najvyšší bod Prešova.

Adventure Hunters

Teraz sa presunuli na západné Slovensko, kde pokračovali v plnení ďalších úloh, ktoré ste im vybrali vy. Keďže ide o posledný diel, chalani ho zobrali svojou cestou a vrchol ukončili napríklad aj skokom z mosta. Pozrite sa, ako pochodili v Bratislave, Trnave či Nitre.

Pozri aj: Našli chalani niekoho, kto si vytetoval meno svojej frajerky? Adventure Hunters plnili ďalšie úlohy na východnom Slovensku

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy