Adventure Hunters

Michal Blaško / / Lokál
Zvládli chalani ďalšiu výzvu od piva Excelent?

Chalanov z Adventure Hunters už určite dôverne poznáte. Každý týždeň vám ukazujú zaujímavé miesta Slovenska, ktoré za to stoja. Pred necelým rokom sa rozhodli, že sa iba za rožky dostanú do Estónska, čo sa im aj skoro podarilo. Prešli takto 1000 kilometrov a dokázali, že na cestovanie nepotrebujete peniaze, stačí iba odhodlanie.

Prednedávnom prijali novú výzvu od Excelentu. Ten im nabalil plechovky piva a poslal ich do stredoslovenských miest, kde museli splniť rôzne zaujímavé úlohy. Prvý diel bol nadmieru úspešný a podarilo sa im v ňom splniť všetky úlohy. Dostali sa na Temné keci, najedli sa a dokonca sa im podarilo vybartrovať let ponad Bojnický zámok.

Adventure Hunters

Presunuli sa preto na východné Slovensko, kde pokračovali v plnení ďalších, ktoré ste im vybrali vy. Ako pochodili tam sa dozviete v nasledujúcom videu.

Stredné aj východné Slovensko už majú chalani za sebou, teraz sa už však sústredia na západ, kde navštívia Trnavu, Nitru a Bratislavu. V tom im však musíš pomôcť aj ty. Ktoré ďalšie úlohy by mali podľa teba splniť? Navrhni a napíš tú svoju do komentára pod videom priamo na YouTube.

0
Komentovať (0)