Foto: Pixabay.com

/ 0 / branči
Na jednej strane výzva tvojho života, na druhej zážitok, o ktorom raz budeš rozprávať svojim vnúčatám. Ak miluješ dobrodružstvá a ešte študuješ na vysokej škole, teraz by si mal určite zbystriť pozornosť.

Red Bull Can You Make It? je späť a aj ty môžeš byť jedným zo šiestich šťastlivcov, ktorí sa v apríli 2018 vyberú na strastiplnú cestu, na konci ktorej ťa ale čakajú tie najkrajšie spomienky. Všetko, čo stačí, je natočiť 60-sekundové video, zlákať dvoch kamošov a zaregistrovať svoj tím na redbullcanyoumakeit.com najneskôr do 14. februára 2018. Čo ty vieš, či sa šťastie neusmeje práve na vás.

Cesta lietadlom, luxusná večera v Michelinskou hviezdou ocenenej reštaurácii, či zoskok padákom? Nie je problém, vymeniť za plechovku vieš čokoľvek. Všetko je len o tvojej šikovnosti. Tá by ti ale nemala chýbať, pretože počas celej tejto šialenej jazdy bude tvojím jediným platidlom Red Bull. Si práve ty ten, na ktorého čakáme?

Foto: redbullcontentpool.com (Lukas Wagneter)

Na svojej púti si asi nestihneš pozrieť všetky pamiatky, ale za to prežiješ týždeň plný zábavy, adrenalínu a nezabudnuteľných okamihov. Cieľom súťaže je dostať sa do vopred určenej destinácie, ktorou je tento rok Amsterdam. Tam na vás čaká obrovská párty spolu s inými účastníkmi z celého sveta. Kým sa doňho ale dostaneš, budeš tvojou úlohou plniť rôzne zaujímavé úlohy a všetko dokumentovať na váš tímový blog.

Foto: Pixabay.com

Ako to na Red Bull Can You Make It? vyzerá a čo všetko super sa ti môže prihodiť, sleduj tu. Viac informácií, či ukážky z ciest minuloročných šťastlivcov z celého sveta nájdeš vždy aj na redbull.sk.

Pozri aj: Vianoce prídu už budúci týždeň! Spoločne s Wizz Air máme pre vás letenky do celého sveta úplne zadarmo

TS Barbora Janošková


Komentovať (0)