foto: Pixabay

Lacné letenky či nové letecké linky z bratislavského letiska, o tých vás informujeme pomerne často.

Výnimkou nie sú ani lety od spoločnosti Wizz Air, ktorá je aj v našej krajine veľmi populárna. Wizz Air je najväčšia nízkonákladová spoločnosť v strednej a východnej Európe. Len málo spoločností ponúka lacnejší výber letov do celého sveta, ako práve Wizz Air. Rozhodli sme sa preto spojiť sily, a už budúci týždeň vám prinesieme na našom Instagrame súťaž o lety s touto leteckou spoločnosťou.

foto: (c) interez.sk

Vieme, že tak ako nás, aj vás cestovanie baví. Nie vždy je to o financiách, veď cestovať sa dá aj za minimálne náklady.  Už budúci týždeň vás – cestovateľov, preto čakajú skoré Vianoce. V spoluprácu s Wizz Air sme si pre vás pripravili súťaž o 2 x 100€ voucher. Vyhrať ho môžeš ty a tvoj kamoš a letieť môžete z akéhokoľvek letiska do akejkoľvek destinácie, výber necháme čisto na teba! Zatiaľ sleduj instagram @interezsk a daj nám vedieť, do akej destinácie by si sa rád pozrel pod týmto postom.


Prečo cestovať s Wizz Air?

Letecká spoločnosť prednedávnom oznámila unikátny plánovač výletov, Trip planner. Ten umožní cestujúcim objavovať nové destinácie prostredníctvom ponuky flexibilných filtrov od typu výletu či dovolenky cez letisko odletu, dĺžku dobrodružstva až po rozpočet. Wizz Air následne urobí všetku plánovaciu prácu, v sieti viac ako 550 spojení vyhľadá tie najvýhodnejšie a ponúkne  aletu destinácií, ktoré vyhovujú zadaniu. Za svojim dobrodružstvom sa môžete vybrať cez tento odkaz.

od zimného letového poriadku ponúka Wizz Air jeden kus príručnej batožiny zdarma. Pre tých, ktorí potrebujú okrem jednej príručnej batožiny na palube ešte ďalšiu, ponúka služba WIZZ Priority možnosť vziať si navyše malú príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 40x30x18cm a umiestniť ju pod sedadlo. Služba zároveň garantuje umiestnenie príručnej batožiny zdarma (55x40x23cm) v kabíne lietadla. WIZZ Priority zároveň umožňuje cestujúcim vyhnúť sa čakaniu pri nástupe do lietadla a byť na palube medzi prvými (služba WIZZ Priority je dostupná zároveň aj pre cestujúcich, ktorí si kupujú WIZZ Go, WIZZ Plus a WIZZ Privilege Pass).

foto: (c) interez.sk

Wizz Air v septembri predstavili svoju novú službu “Flexible Travel Partner”, ktorá umožní cestujúcim vytvoriť novú  rezerváciu bez zadania mien všetkých pasažierov v čase rezervovania letenky. Tento inovatívny produkt bol vytvorený pre zákazníkov, ktorí si chcú zarezervovať svoj let za nízku cenu s dostatočným časovým predstihom, no ešte nevedia s kým presne pocestujú. Pri zakúpení služby Flexible Travel Partner uvádzajú zákazníci WIZZ iba meno jedného cestujúceho, avšak môžu zarezervovať letenku až pre deväť ďalších pasažierov bez toho, aby pri rezervačnom procese uviedli ich mená. Mená ďalších cestujúcich je možné doplniť kedykoľvek pred usutočnením online check-inu vstúpením do rezervácie prostredníctvom webu alebo aplikácie. Nová služba Flexible Travel Partner je k dispozícii za poplatok len 10 EUR/osobu/let. Viac informácií o produkte rovnako ako podmienky jeho používania môžete nájsť na na tomto linku.

Teraz už vieš, prečo je cestovanie s Wizz Air také jednoduché a skvelé? Budeme ti držať palce v súťaži!

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )