Foto: MovieStillsDB

Novinka ale rozdelila divákov do dvoch táborov. Kým niektorí sa boja a sú z týchto pocitov nadšení, na druhú skupinu až taký dojem seriál neurobil.

Netflix uviedol 8-dielny hororový seriál, v ktorom zohráva hlavnú úlohu desivá sekta, mladá žena, ktorej sa z nej podarilo utiecť a psychiatrička, ktorá si ju vezme pod ochranné krídla. A diváci mu dávajú prívlastky ako strašidelný či temný, uvádza Unilad

Článok pokračuje pod videom ↓

Hovoríme o seriáli s názvom Diabol v Ohiu (Devil in Ohio), ktorého ústredné postavy tvoria psychiatrička a jej mladá pacientka. Tej sa podarilo utiecť z tajomnej sekty, no ešte ani zďaleka nemá vyhrané a visí nad ňou nebezpečenstvo. A teraz ohrozuje aj psychiatričku s rodinou, uvádza popis distribútora.

Čo dokáže spôsobiť strašidelný kult?

Vychádza z rovnomennej knižnej predlohy autorky Darie Polatin, ktorá sa inšpirovala rituálmi najdesivejších satanských kultov na svete.

Foto: MovieStillsDB

Niekomu sadne, iným zas nie

Ako to pri tomto žánri býva, kým niekomu sadne, ďalší mu nevedia prísť na chuť alebo jednoducho čakali niečo iné a neboli splnené ich očakávania. A tak je to aj v tomto prípade.

Od slovenských a českých fanúšikov seriál získal na databáze ČSFD hodnotenie zatiaľ iba 62 % a na IMDb 6,0/10. No našla sa aj druhá skupina, ktorú horor očaril a sú nadšení z toho, aký je strašidelný. Svoje emócie vyjadrili na Twitteri.

Po dopozeraní museli doma rozsvietiť

„Ak máte radi thrillery, kulty a zločiny, táto séria je pre vás,“ napísala jedna z diváčok seriálu. Ďalší sa zdôveril, že po tom, ako si večer pozreli Diabla v Ohiu, museli okamžite rozsvietiť doma všetky svetlá. „Bolo to také strašidelné,“ napísal.

Podobné komentáre zaplavili v uplynulých hodinách sociálnu sieť. Mnohých ale zaskočil aj samotný koniec seriálu, o ňom vám ale nebudeme prezrádzať viac.

Najnovšie články