Reprofoto: Facebook.com (Pelikan.sk)

Branislav Blaško / / News
Nemáte kúpený ešte vianočný darček? Pelikán si pre vás pripravil veľké zľavy na letenky do všetkých kútov sveta.

Tak a je to tu. Sme radi, že sme pre vás opäť našli akciové letenky. Celý rok sme sa vás snažili informovať o zaujímavých akciách na lacné letenky a v roku 2018 sa budeme snažiť pre vás vyhľadávať tieto akcie ešte častejšie. Teraz ale už poďme k téme tohto článku. Na stránke Pelikán.sk sme objavili zaujímavú vianočnú ponuku.

Pelikán vytvoril vianočný cestovateľský festival. Na svojom facebook profile píše: „Letenky do všetkých kútov sveta začínajú už od 14 eur, Európa, Amerika, Ázia, Afrika, Austrália a Oceánia. Platí len do 23. 12. do polnoci.“

Ako nájdem všetky vianočné zľavy na stránke?

Nižšie sme pre vás pripravili prehľad 4 najzaujímavejších ponúk z každého kúta sveta. Ak sa vám hociktorá z ponúk zapáči, stačí ak kliknete na tento link. Následne kliknite na veľký banner Vianočný cestovateľský festival, ktorý nájdete hneď pod vyhľadávaním leteniek a môžete si vyberať z desiatok zaujímavých ponúk.

Top akciové letenky do Európy

Foto: Screen (Pelikan.sk)

Top akciové letenky do Ameriky

Foto: Screen (Pelikan.sk)

Top akciové letenky do Ázie

Foto: Screen (Pelikan.sk)

Top akciové letenky do Afriky

Foto: Screen (Pelikan.sk)

Top akciové letenky do Austrálie a Oceánie

Foto: Screen (Pelikan.sk)

Okrem zaujímavých leteniek za ešte zaujímavejšie ceny ponúka táto stránka aj darčekové poukazy. Ak teda ešte nemáte kúpený vianočný darček, možno by to bol skvelý darček na poslednú chvíľu a myslíme si, že keď niekomu kúpite zážitok, poteší sa oveľa viac ako novému pyžamu či ponožkám. Ak teda náhodou chcete obdarovať svojich rodičov, starých rodičov, priateľov či priateľky, určite si pozrite darčekové poukazy kliknutím na tento link.

Pozri aj: Na svete by bolo o 45 ton jedla viac a o 25 ton odpadu menej. Toto všetko by sa ne(stalo), keby ste sa nikdy nenarodili

0
Komentovať (0)