Foto: Unsplash

Informáciu o šťastlivcovi zverejnil web Illinoislottery priamo na Valentína.

V láske sa mu síce nedarilo, ale na stieracom tikete vyhral milión dolárov. Američanovi sa pošťastilo len pár dní po tom, ako sa rozišiel s priateľkou, vyhrať jackpot.

Informáciu o šťastlivcovi zverejnil web Illinoislottery priamo na Valentína. Zrejme to malo byť povzbudenie pre tých, ktorí tento sviatok strávili sami. Muž, ktorý si želal ostať v anonymite, je totižto síce slobodný, ale vyhral milión dolárov ako „odškodné“ za rozchod.

Miesto lásky získal milión dolárov

Ako sám uviedol, po tom, ako zoškrabal výherný tiket, spanikáril. Okamžite však cítil, že jeho život sa zmenil a skoro zabudol ísť do práce.

„Nemám nikoho špeciálneho, s kým by som sa mohol podeliť o svoje veľké novinky, pretože s priateľkou sme sa rozišli tri dni predtým, ako som si kúpil výherný tiket. Môžete povedať, že som nemal veľa šťastia v láske, ale to je v poriadku, pretože som trafil jackpot!“ povedal šťastný výherca.

1 milión dolárov, teda takmer 930-tisíc eur, bol stierací tiket MONOPOLY 50X z Illinois Lottery a zakúpil ho vo Walmarte neďaleko centra mesta Chicago. Od začiatku roka sa predalo už viac ako 7,8 milióna výherných tiketov a hráči získali odmeny v hodnote viac ako 190 miliónov dolárov.

Uložiť článok

Najnovšie články