Facebook.com

Lanový park Preles v žilinskom Lesoparku Chrasť je po zimnej prestávke opäť otvorený a pribudla v ňom nová 60-metrová lanovka.

„Po dlhej zime nám počasie konečne praje a lanový park je pre verejnosť opäť otvorený. Okrem tradičných atrakcií, ktorými sú tri okruhy rôznej obtiažnosti s 26 prekážkami, sme tento rok pridali aj úplne novú 60-metrovú lanovku. Veríme, že každý návštevník lanového parku si ju vyskúša,“ povedal Vladimír Randa z občianskeho združenia Preles.

Pripomenul, že lanový park v roku 2014 nanovo postavili zo zdrojov občianskeho združenia Preles. „Združenie ho následne previedlo do majetku mesta a odvtedy ho prevádzkuje. Nachádza sa v Lesoparku Chrasť vedľa asfaltového chodníka, ktorý vedie z areálu detského ihriska smerom na sídlisko Vlčince. Sú v ňom tri okruhy rôznej obtiažnosti, od najľahšieho, zameraného na rovnováhu a koordináciu pohybov, po najťažší, ktorý je určený pre skutočných milovníkov adrenalínu,“ uviedol Randa.

Adrenalínová lanovka v žilinskom lesoparku

ADRENALÍNOVÁ LANOVKA V ŽILINSKOM LESOPARKU.Po zimnej prestávke sme pre vás opäť otvorili Lanový park Preles v žilinskom lesoparku. A okrem tradičných adrenalínových výziev, ktorými sú tri okruhy rôznej obtiažnosti s 26 prekážkami, máme pre vás aj jednu lahôdku. Je ňou úplne nová, 60-metrová lanovka. Príďte vyskúšať :)Viac info: www.LanovyParkPreles.sk

Geplaatst door Lanový park PRELES op dinsdag 2 mei 2017

Doplnil, že lanový park je v máji a júni otvorený počas víkendov a štátnych sviatkov od 12. hodiny do zotmenia. „V letných mesiacoch bude otvorený každý deň, od septembra opäť počas víkendov a sviatkov. Vstup na lanovú dráhu je pre deti od šesť rokov v sprievode dospelej osoby, od 15 rokov samostatne. Školy a iné kolektívy majú zľavy a lanový park môžu navštíviť aj v individuálnych otváracích hodinách,“ dodal Randa.

Pozri aj: Ako by vyzeral svet, keby sa každý štát premiestnil do krajiny s rozlohou, ktorá zodpovedá počtu jeho obyvateľov?

TASR
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy