boredpanda

Muž menom Joe McGrath sa bez toho, aby to plánoval ocitol na dovolenke s deviatimi neznámymi ľuďmi. Všetko totižto už bolo naplánované zaňho a bolo to práve jeho meno, ktoré mu zariadilo tento luxusný výlet.

Kebyže vás odrazu cez Facebook skontaktuje neznáma osoba s otázkou, či s ním a jeho kamarátmi pôjdete úplne zadarmo na výlet na Malorku, aká by bola vaša odpoveď? Presne pred túto dilemu bol postavený chlapík menom Joe McGrath z Manchesteru. Práve to, že je menovec iného muža z Bristolu mu zariadilo túto ponuku, ktorú sa nakoniec rozhodol prijať a celý priebeh poctivo zdokumentoval na svojom Twitteri.

Muž menom Joe McGrath z Bristolu mal ísť spolu s deviatimi daľšími kamarátmi na Malorku. Táto dovolenka bola organizovaná ako narodeninové prekvapenie ku tridsiatym narodeninám ich kamaráta Nathana. Joe sa však na poslednú chvíľu ospravedlnil, že naozaj nemôže prísť. Všetko však už bolo naplánované, vrátane letenky a hotelovej izby na jeho meno. Zabookované položky sa už nedali stornovať a preto jeho kamaráti prišli s nápadom, ako nenechať už zaplatené lístky prepadnúť.

Na Facebooku našli chlapíka s rovnakým menom, ktorý bol približne ich veku a celkovo sa im zapáčil, neotáľali teda a rovno mu napísali: „Ahoj Joe. Išiel by si na dovolenku s deviatimi cudzími ľuďmi, ak by sme ti povedali, že už máš naplánovaný let aj all inclusive hotel?“ Joe po chvíli túto ponuku na koniec prijal a svoje rozhodnutie ísť s cudzími ľuďmi, ktorí sa zakrátko mali stať jeho veľmi dobrými kamarátmi odôvodnil takto: „Nemohol som proste nejsť. Toto je jedna z vecí, čo sa vám stane maximálne raz za život! Všetci ku mne boli takí milí! Nespal som kvôli tomu asi štyri dni.“ Samotnú dovolenku zhodnotil takto:“ Bol to úžasný zážitok! Spoznal som tam úžasných ľudí. Bolo to mega!“

@joemcgrath95 / Twitter
@joemcgrath95 / Twitter

A takto to celé dopadlo…

@joemcgrath95 / Twitter
@joemcgrath95 / Twitter
@joemcgrath95 / Twitter
@joemcgrath95 / Twitter

A čo vy, prijali by ste podobnú ponuku?

Pozri aj: Manžel poslal žene fotky nehody, ktorá sa mu stala so synom. Jej reakcia na seba nenechala dlho čakať

interez.sk (Mária S.), boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)