Vo Veľkej Británii sa prihlásil držiteľ výherného lístka na jackpot lotérie Euromilióny v sume 105 miliónov libier (122 miliónov eur), ktorý padol v utorok. Informoval o tom prevádzkovateľ lotérie, spoločnosť Camelot. Identitu výhercu však nechceli zverejniť, pokiaľ sa nerozhodne sám. Víťaznými číslami boli 8, 10, 15, 30 a 42. Dve dodatkové „šťastné čísla“ boli 4 a 6.
Ako sa ukázalo, šťastie sa v tomto prípade usmialo na Slovenku Lenku žijúcu v Británii s manželom Stevom Thomsonom, ktorý podniká v stavebníctve.
Lenka, ktorá sa živí ako predavačka v supermarkete, má s manželom tri deti a teraz sa jej poriadne zmení život. Ako uviedol portál britského denníka Daily Mail, práve na nich sa totiž usmialo šťastie v lotérii Euromilióny.
Manželia si najskôr mysleli, že vyhrali „len“ 122-tisíc a netušili, že ide o milióny. Teraz sú z nich boháči s finančným majetkom väčším, než majú na konte britské hviezdy ako Emma Watson či hudobník Harry Styles.
Ide už o šiesteho výhercu jackpotu v hre Euromilióny vo Veľkej Británii v tomto roku. V októbri získal iný šťastlivec rekordný jackpot vo výške 170 miliónov libier (198 miliónov eur). Stal sa tak najbohatším víťazom lotérie v Británii vôbec.
Výbuch zabil a rozmetal 168 ľudí, vrátane detí. Najhorší domáci teroristický útok v USA spôsobil americký vojak
Kráľovnou sa stala vďaka náhode, do jej spálne sa vlámal muž a spôsobil škandál. Alžbeta II. by oslávila 100 rokov
Spala som v izbe s 5 cudzími ľuďmi za 15,60 eura na noc: Nastala záchodová pohroma, no pozitívne veci prevládali
Andrea žije v Egypte, kde majú najchudobnejší 50 eur na mesiac. Travička zo Šiah si odsedela len 2 roky
Strieľali ich do tyla a ubili bodákmi. Rusi v katynskom lese zavraždili 26-tisíc Poliakov, vinu hádzali na nacistov













Nahlásiť chybu v článku