Foto: UNILAD, Youtube (Россия. Кубань)

brooklynskyfrajer / / Série
V súčasnosti je muž za mrežami. Polícia vyšetruje tento otrasný čin, ktorý sa odohral v ruskom Sochi.

O príšerných aktoch, ktorých sú ľudia schopní, vás priebežne informujeme takmer neustále. A podobných situácií je čoraz viac, aj napriek prísnejším trestom a serióznejšiemu prístupu verejnosti. Je celkom zjavné, že niektorí ľudia srdce nemajú. Vo väčšine prípadov vám nevieme podobné pohnútky ľudí vysvetliť, no v tomto prípade to je jednoduché. Peniaze.

V Sochi bola privolaná na miesto činu polícia, potom čo si šokovaní miestni všimli, že istý muž predáva turistom „hladkanie malej pandy“. A jeho bezcitnosť zrejme hraničí s úbytkom zdravého rozumu, keďže úbohý psík okolo mláďaťa pandy ani nechodil. To, že sa jedná o štvornohého maznáka sa zistilo až po príchode samotnej polície. Strážnici okamžite zistili, že panda je v skutočnosti Chow Chow, ktorý bol precízne prefarbený, tak aby pôsobil ako čínske medvieďa.

Svedkovia povedali, že podvodník nútil toto krásne úbohé zviera pracovať za príšerných podmienok, keďže v čase keď ho ponúkal okolitým turistom, na psíka pražilo slnko a teplota v tieni bola 40°C.  Tento neznámy muž mal v minulosti vraj vlastniť aj mláďa leva a haju, čo je dravý vták podobný jastrabovi. Tie mal prenajímať turistom na fotky. Ruská prokuratúra potvrdila, že vyšetrovanie prebieha, a že muž si svoj trest odpyká, pokiaľ sa preukáže, že držal nelegálne nadobudnuté divoké zvieratá. Keď sa nad tým však človek zamyslí, je naozaj otázne, ako je možné, že si nikto už na začiatku nevšimol, že nejde o žiadnu pandu. S veľkou pravdepodobnosťou bude aj malé levíča len Chow Chow s okázalým zostrihom. Ten kto je však niečoho takéhoto schopný, by mal pykať už len za podobné myšlienky.

Pozri aj: Vrchol krutosti a neľudskosti. Majiteľ nastriekal na tieto psíky farbu, aby sa s nimi fotili turisti. Keď ho omrzeli, jednoducho ich vyhodil

unilad.co.uk
Komentovať (0)