Michaela Walch

Veľakrát sa píše o jedinečných putách, ktoré si vytvorili zvieratá ku svojim majiteľom. U psov je to asi najvýraznejšie puto, veď nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka.

Počuli ste už však niekedy o tom, že by si takéto puto medzi sebou vybudoval človek s nejakým divokým zvieraťom? Ak nie, mladučký Rakúšan Matteo Walch vás presvedčí o tom, že sa to dá.

Matteo má iba 12 rokov, no už v tomto veku miluje prírodu. Jeho mamička Michaela je učiteľkou v Innsbrucku, no tak isto má nesmiernu záľubu vo fotografovaní divokej prírody. Táto záľuba prerástla až do profesionality, ktorú nájdete v každej jej fotografii. Jej láska k prírode a ku zvieratám sa preniesla aj na jej 12-ročného syna. Po dobu štyroch rokov chodia spoločne do Álp, aby tam navštívili kolóniu svišťov. Matteo je na nasledujúcich fotografiách zachytený, ako svište kŕmi či sa s nimi hrá a mazná. Tento neobvyklý vzťah k divokému zvieraťu je skutočne ojedinelý a fotografie, ktoré spravila jeho mama Michaela, už stihli obehnúť celý svet.

chlapec-priatelstvo
Michaela Walch
chlapec-priatelstvo1
Michaela Walch
chlapec-priatelstvo2
Michaela Walch

chlapec-priatelstvo3

chlapec-priatelstvo4
Michaela Walch
chlapec-priatelstvo5
Michaela Walch
chlapec-priatelstvo6
Michaela Walch
chlapec-priatelstvo7
Michaela Walch

Pozri aj: Neuveriteľný príbeh psa, ktorý za dva mesiace prešiel takmer 80 kilometrov len preto, aby našiel svoju majiteľku

designyoutrust.com
Príbehy
0
Komentovať (0)