screenrant.com

Martin Majdák / / News
Deadpool si po svojom uvedení do kín rýchlo našiel množstvo fanúšikov a dalo sa čakať, že film bude mať pokračovanie. Ďalší diel bol ohlásený a už sme sa dočkali prvých záberov z filmu.

Druhého marca mal premiéru Logan, ďalší film zo série X-men s Wolverinom ako hlavnou postavou. Na film sa v napätí čakalo hlavne kvôli tomu, že Hugh Jackman, ktorý hral Wolverina vo všetkých jeho filmových spracovaniach, si zahral túto rolu naposledy. 

Ryan Reynolds, ktorý hrá Deadpoola sa vyjadril, že by si veľmi rád zahral vo filme s Hughom Jackmanom v roli Wolverina. Toto prianie sa mu už splniť nestihne, no vynahradil si to aspoň krátkym filmom, ktorý sa premietal pred novým filmom Logan. Tento krátky film má byť predzvesťou ďalšieho filmu o Deadpoolovi, ktorý podľa titulkov na konci príde do kín „nie dosť skoro“.

giphy.com

V krátkom filme vidíme bežnú scénu z Deadpoolovho života, v ktorej sa snaží zachrániť nevinný ľudský život. Okrem plagátov na film Logan, pred ktorým bol tento film pustený prvýkrát, sa v ňom mihne Stan Lee a dôležitú úlohu si zahrá aj Deadpoolov zadok.

Vďaka internetu nemusíme ísť za týmto trailerom do kina.

Deadpool sa vráti na filmové plátno a zostáva dúfať, že bude rovnako akčný a vtipný ako jeho debut.

Pozri aj: 16 skvelých filmov z roku 2016, ktoré ste pravdepodobne zmeškali

interez.sk (Martin Majdák) theladbible.com


Komentovať (0)