Foto: MovieStillsDB

Zločiny sa mu darilo roky ukrývať, a preto mohol spokojne vraždiť ďalej.

Predplatitelia Netflixu milujú drámy vychádzajúce zo skutočných udalostí a streamovací gigant im ich dávkuje na pravidelnej báze. Tentokrát prichádza s trailerom na novinku Dobrá sestra (The Good Nurse), ktorá ukazuje príbeh ošetrovateľa s prezývkou Anjel smrti. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Netflix zverejnil pred niekoľkými hodinami trailer na snímku s Jessicou Chastain v hlavnej úlohe. Ako ukazuje mrazivá ukážka, pokúsi sa dostať vražedného ošetrovateľa Charlie Cullena, ktorý na jednej strane pôsobil ako dokonalý muž, na druhej ale bol zapletený do smrti stoviek svojich pacientov.

Foto: MovieStillsDB

Priznal sa k vraždám, no mohlo ich byť oveľa viac

Cullen sa priznal, že pripravil o život 40 ľudí, uvádza LAD Bible. Odhaduje sa však, že tento počet mal byť niekoľkonásobne vyšší. Niektoré zdroje uvádzajú, že sa zaslúžil o smrť 300 či dokonca 400 ľudí, píše web My Central Jersey. A tieto čísla by z neho mohli spraviť najplodnejšieho sériového vraha v americkej histórii.

Jessica Chastain stvárni v novinke zdravotnú sestru, ktorá ale začne tušiť, že jej kolega nie je taký, ako si myslela a ukrýva hrozivé tajomstvo. Okrem toho tvoria pár aj v súkromí, kvôli čomu sú jej odhalenia ešte temnejšie.

Foto: MovieStillsDB

Zabíjal celé roky

Cullen pripravoval svoje obete o život podávaním vysokých dávok liekov, ktoré boli pre ne napokon smrteľné. A trvalo dlhé roky, kým na to niekto prišiel.

Film Dobrá sestra v réžii Tobiasa Lindholma sa dostane na obrazovky streamovacej služby Netflix už koncom októbra.

Najnovšie články