Foto: Youtube (E. Zhoulin)

Vyrovnať sa so sexualitou svojho dieťaťa nemusí byť vždy ľahké.

Aj napriek tomu, že žijeme v roku 2018, stále sú ľudia, ktorí veria v tradičné hodnoty, a tak je pre nich naozaj ťažké vyrovnať sa s tým, že ich dieťa je iné. A to aj napriek tomu, že v súčasnosti je homosexualita celkom normálna. Svoje o tom vraj vie aj oscarový herec Jackie Chan, ktorý sa v priebehu desaťročí stal idolom mnohých skalných fanúšikov. Práve vyrovnávanie sa s takouto skutočnosťou nemusí vždy dopadnúť šťastne.

A niekedy sa rodič svojho dieťaťa prosto vzdá. To rozhodne nie je správne konanie, no v tomto prípade je možno pravda niekde úplne inde. Slečna menom Etta Ng je Chanova dcéra, ktorej sa mal zrieknuť. Podľa jej slov, známy herec nie je jej otec, je pre ňu len hercom. V nedávnom videu, ktoré vyletelo na Youtube, Etta objasňuje jej ťažkú životnú situáciu. Tvrdí, že so svojou priateľkou Andi Autumn spáva pod mostom a nemajú, kde bývať.

Podľa jej slov s otcom nikdy nemala hlboký vzťah. Devätnásťročná Etta Ng prezradila, že jej rodina ani priatelia im viac nechcú pomáhať. So svojou priateľkou striedavo býva v útulkoch pre bezdomovcov. „Sme bez domova už celý mesiac, kvôli našim homofóbnym rodičom. V podstate spávame pod mostom,“ hovorí Etta Ng vo videu. „Išli sme na políciu, do nemocnice a do LGBTQ komunít. Vyzerá to tak, že nám nikto nemôže pomôcť.

Dievčatá sa ďalej sťažujú na to, že keby odišli do vládneho zariadenia, kde by sa o nich postarali, boli by od seba oddelené. Ich situácia síce nie je závideniahodná, no nie je tak bezvýchodisková, ako tvrdia. Najrozumnejší spôsob, ako sa dostať zo šlamastiky by bolo ísť do útulku, nájsť si prácu, na čas sa odlúčiť a znovu sa postaviť na vlastné nohy. V tínedžerskom veku však zrejme logické súvislosti fungujú trochu inak ako s rokmi nadobudnutými skúsenosťami.

Dievčatá týmto spôsobom žiadajú o pomoc, keďže chcú zostať po kope. To je síce sladké, no rozhodne nie správne konanie. Etta je nemanželským dieťaťom Jackieho Chana a jej matky Elaine Ng, s ktorou mal v roku 1999 aféru. Sám prehlásil, že vie, že svoju dcéru sklamal, no matka odmieta jeho pomoc, a tak nevie, ako by sa o ňu mal postarať. Fakty tu rozhodne úplne nesedia a je len na vás či budete veriť dospelému človeku, alebo dvom dievčatám, ktoré sa snažia získať pomoc prostredníctvom Youtube, pretože nechcú ísť do útulku.

Etta tiež prehlásila, že sa na otca nehnevá, no nikdy ho za otca nepovažovala. „Je mojim biologickým otcom, ale nikdy v mojom živote nebol. A nikdy som ho vidieť ani nechcela,“ prehlásila Etta. Napriek tomu sa však v núdzi predstavila menom svojho otca. To je skutočne kauza na zamyslenie. Alebo aspoň na pohŕdavú grimasu, keďže dievčatá sa snažia z ľudí vyraziť peniaze veľmi nečestným spôsobom.

Pozri aj: Drsné rozhovory a vzrušujúce i oplzlé scény. Týchto 6 filmov by si rozhodne nemal pozerať s rodičmi (V KOCKE)

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)