foto: Instagram

Zima je už tu a lyžiarska sezóna sa pomaly rozbieha.

Chodník korunami stromov s vyhliadkovou vežou, ski centrum, lanovka, atrakcie, bobová dráha, bike park či luxusné ubytovanie. To všetko nájdeme v Bachledovej doline.

Bachledova dolina je v poslednej dobe mimoriadne známa vďaka svojej novej atrakcii, ktorej názov pozná každý z nás. Chodník korunami stromov už mnohí z vás navštívili, no určite je mnoho takých, ktorí sa naň ešte len chystajú. Aj zima je ideálny čas na to, pozrieť si zasneženú tatranskú prírodu z vyhliadky v korunách stromov. Ak však nechcete merať cestu do Bachledky len kvôli chodníku, máme pre vás dobré správy. Na našom Instagrame prebieha súťaž o dvojdňový pobyt v Bachledovej doline, dva dvojdňové skipasy pre dve osoby a o dve vstupenky na Chodník korunami stromov.

Stačí, ak budete komentovať príspevok na našom Instagrame, označíte niekoho, s kým by ste v Bachledke najradšej strávili dva dni, a v nedeľu 3. decembra sa dozviete výsledky.

Lyžiarska sezóna sa s pribúdajúcim snehom pomaličky rozbieha, a preto sme si pre vás pripravili skvelú súťaž! V hre je 2-dňový pobyt v Bachledke, 2 x 2-dňový skipas a samozrejme, 2 vstupenky na Chodník korunami stromov. Ubytovaní budete v krásnom Penzióne Ski Jezersko hneď pod zjazdovkami v Jezersku, kde si môžete užiť dva krásne zimné dni s najlepšou kamarátkou, frajerom, frajerkou či rodinou. Skvelé, nie? Pravidlá: 1) Označ v komentári osobu, s ktorou by si najradšej strávil dva dni v Bachledke 2) Obaja dajte follow na @interezsk a @ski_bachledova 3) V nedeľu večer 3. decembra sleduj tento príspevok, kde v komentároch vyhlásime jedného výhercu Držíme palce! #interezsk #sutaz #ad #vyhraj #komentuj #oznac #bachledovadolina #bachledka #chodnikkorunamistromov #tatry #vysoketatry #zima #sneh #lyzovanie #sneh #instaslovak #instasvk #insta_svk #ig_slovakia #slovenske #slovensko #slovak #slovakia

A post shared by interezsk (@interezsk) on


Mapa Bachledovej doliny

Ubytovanie

Ubytovanie do súťaže poskytol pobyt Penzión Ski Jezersko, ktorý má pre dvoch ľudí ubytovanie na dve noci rovno pod zjazdovkou. Ak si chcete pozrieť fotografie penziónu, nájdete ich na ich stránke penzionskijezersko.com alebo ho môžete sledovať na Facebooku.

foto: Penzión Ski Jezersko

Skipasy

Ako sme písali na začiatku, Bachledka nie je iba o vyhliadke v korunách stromov. Disponuje hneď niekoľkými zjazdovkami a vlekmi. Počas zimy, keď je dostatok prírodného snehu, si tu prídu na svoje aj milovníci bežiek. V súťaži môžete vyhrať dva dvojdňové skipasy pre dve osoby. A ak ste sa v Bachledovej doline ešte neboli lyžovať, prikladáme aj pár fotografií.

foto: Matt Slavkovsky

Chodník korunami stromov

V súťaži samozrejme nemôžeme vynechať ani vstupenky na Chodník korunami stromov. Výhľad z neho na tatranskú zimu je čarovný, a preto sme si pre vás pripravili aj dve vstupenky naň. Už si len počkať na pekné počasie.

🌲⛄ #chodnikkorunamistromov

A post shared by 🙈🙉🙊 (@nikolgrus) on


Držíme vám palce!

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )