Foto: MovieStillsDB.com

Avengeri sú späť.

Nie je to tak dávno, čo sme vás informovali o tom, že Avengeri sa vracajú do kín aj s novými zábermi. Vtedy sme sa však domnievali, že sa rozšírenej verzie na Slovensku nedočkáme. Ako sa však ukázalo, novej verzie, ktorej cieľom je pochopiteľne definitívne v box office poraziť Avatarov úspech z roku 2009, sa dočkáme už čoskoro.

Ako uvádza portál Comic Book, okrem toho, že Endgame sa bude vysielať dlhšie, Marvel aj odmeňuje svojich fanúšikov zábermi navyše. Ako uvádza spoločnosť Saturn Entertaiment na svojom Facebooku, predĺženú verziu Avengerov uvidíme už 11. júla. Na túto informáciu upozorňuje aj portál Fontech. V záberoch navyše by mala byť pocta Stanovi Lee, príhovor režiséra, no aj niekoľko scén, ktoré nás uvedú do deja nového Spider-Mana.

Spider-Man: Ďaleko od domova

V Spider-Man: Far from Home sa Peter Parker rozhodne po udalostiach z Endgame ísť na dovolenku do Európy. Nepotrvá to však dlho, kým ho vystopuje Nick Fury a spojí ho Mysteriom, ktorého stvárni Jake Gyllenhaal. Pokiaľ by vám však Avengerov stále bolo málo, na Airbnb si môžete rezervovať chatu Tonyho Starka.

fontech.startitup.sk, Saturn Entertaiment
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )