Foto: instagram.com/miguel vasquez

Spongebob a Patrick, dvaja nerozluční kamaráti v podobe, na ktorú by ste po vzhliadnutí tohto článku, určite najradšej zabudli.

Napadlo vám niekedy, aké by to bolo super, keby ste mohli mať doma niektorú z vašich obľúbených rozprávkových postavičiek aj v skutočnosti? Mohli by ste sa s nimi hrať a rozprávať, chodili by ste na prechádzky, alebo možno popíjali v bare. Nebolo by to úžasne? V niektorých prípadoch možno áno, rozhodne však nie v prípade Spongeboba a jeho verného priateľa Patricka.

Túto skvelú a vtipnú dvojku by ste v reálnej podobe doma určite nechceli mať. Okrem nich by ste si totiž domov nasťahovali aj nočné mory, strach a hrôzu. Len nech teda pekne ostanú v animovanej podobe, tak, ako ich všetci máme radi. Túto znepokojujúcu verziu inak roztomilých postavičiek, vytvoril mladý 3D umelec Miguel Vasquez, ktorý sa evidentne vyžíva v tvorbe prapodivných kreatúr a bizarností. Ak nemáte radi spánok a radi by ste sa pokochali aj ďalšími jeho výtvormi, môžete tak učiniť na jeho instagrame.

Pozri aj: Ako sú animované filmy prispôsobené pre rôzne krajiny? Budete prekvapení, no rozprávky sú často odlišné od tých, ktoré vidíme u nás

instagram.com
Príbehy
0
Komentovať (0)