Iránom podporovaní jemenskí povstalci húsíovci v reakcii na americké a izraelské útoky na Irán v sobotu avizovali obnovenie raketových a dronových útokov na námorné trasy a na Izrael. Poplašné sirény sa po útoku Izraela a USA v Iráne medzitým rozozvučali v Bahrajne, Katare či Jordánsku, píše TASR.
Obnovenie útokov jemenských povstalcov potvrdili pre agentúru AP dvaja nemenovaní predstavitelia s tým, že prvý môže prísť už v sobotu večer. Povstalci pozastavili útoky na námorné trasy v Červenom mori a v Izraeli na jeseň v rámci dohody s administratívou prezidenta USA Donalda Trumpa, ktorá zas zastavila americké útoky proti húsíom.
Sirény sa v sobotu ozývali v bahrajnskej Manáme, kde je v súčasnosti nasadená Piata flotila amerického námorníctva. Ministerstvo vnútra zároveň rozoslalo obyvateľom výstrahy aj prostredníctvom mobilných telefónov.
Michal a Sofia kráčali 215 dní v Himalájach. Navštívili sme „slovenský Mars“ a ochutnali minerálku zadarmo
Jesse sa pred pád dňami prisťahoval na Slovensko, aby znížil svoje náklady: Ľudia sú tu srdeční, všetko pôsobí čisto
Prvý muž, ktorý zdolal Mount Everest. Po výstupe vyriekol neúctivé slová, pred stanom mu zamrzli topánky
Generál Macko: Rusi nabudúce omylom napadnú objekt v Michalovciach. Nedokázali by sme ho ani zachytiť
Volali ho pražský mäsiar aj blonďavá beštia. O koniec Heydricha sa postarali československí parašutisti














Nahlásiť chybu v článku