Karlos Vémola sa ozval z väzenia, kde strávil sviatky. Jeho odkaz sa objavil na sociálnej sieti, kde sa okrem iného poďakoval ľuďom za podporu.
„Vôbec nerozumiem tomu, prečo som bol obvinený v päť rokov starej kauze, o ktorej nič neviem a naviac už bola vyriešená. S advokátom budeme proti stíhaniu a väzbe bojovať a pevne verím, že sa to všetko vysvetlí a čoskoro budem doma s deťmi a Lelou. Snažím sa všetko zvládať, aj keď som bol v dobe zadržania práve na ceste na operáciu so zápalom v čeľusti a bolesti trvajú,“ objavilo sa na Instagrame.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Mal byť sledovaný dva roky
Český portál iDnes informoval o tom, že polícia sledovala Vémolu viac ako dva roky, kým ku samotnému zásahu došlo, priblížil Nový Čas. Vémola mal spolu s Antonínom Beckom dovážať kokaín z Veľkej Británie do Česka, spomína sa až 20 kilogramov. Dôvodom prehliadky bolo podozrenie, že kokaín sa v jeho sídle stále nachádza.
Ladislav otvoril unikátne kino, aké inde na Slovensku nenájdete: Ľudia odchádzajú nadšení, na vstupnom ušetria
Záhada rumunského národného pokladu: Zo strachu pred Nemcami ho poslali ukryť do Ruska. Dodnes ho nemajú naspäť
Mačetou ju udreli do hlavy, na zemi bola zbraň. Dian Fossey milovala gorily a položila za ne život, jej smrť je záhadou
Ricardo sa prisťahoval na Slovensko: Keď som sem prišiel, prenájmy v Bratislave stáli 600 eur, životné náklady stúpajú
Videli sme najkrajšie vianočné trhy u nás: Cítili sme sa ako v rozprávke, viadukt sa rozsvietil prvýkrát za 90 rokov
Matúš chodí všade pešo: V tejto európskej krajine sme sa báli. Chodník na Novom Zélande začína dezinfekčnou stanicou
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Stavať ho začali ešte za Mečiara: Pri tuneli Višňové sa vystriedalo 12 ministrov, skoro po 30 rokoch ho otvárajú










Nahlásiť chybu v článku