Biedronka pobláznila Slovákov, keď jedným ťahom otvorila až štyri predajne na rôznych miestach — v Miloslavove, vo Zvolene, v Považskej Bystrici a v Senici. Zákazníkov láka na rôzne akcie a sľubuje nízke ceny. Aby ste mali o nich lepšiu predstavu, nahliadli sme do najnovšieho letáka.
Nový leták je platný až do stredy a už na jeho titulnej strane nás zaujala múka hladká, polohrubá a hrubá v 15 % zľave za 45 centov, či majonéza v objeme 635 ml za 2,69 eura. Asi sa zhodneme na tom, že tieto produkty pôjdu v nasledujúcich dňoch pred veľkonočnými sviatkami na dračku, tak ušetriť pár centov poteší nejednu peňaženku.
Zísť sa vám môže aj margarín na pečenie — 250 gramov za 49 centov, alebo orechy vlašské 300 gramov v cene 2,99 eura.
Medzi ovocím a zeleninou sme našli kilogram jabĺk za 1,59 eura, 400 gramov hrozna bieleho za 1,75 eura, alebo paradajky cherry strapcové v 48 % zľave za 1,69 eura.

Aj medzi najlacnejšími produktmi v ponuke sú prísady do pečenia
Opäť sme pátrali po najlacnejšej položke z celého letáka. Všimli sme si pritom jogurt biely 200 gramov za 25 centov, jogurt ochutený 150 gramov len za 23 centov, prášok do pečiva za 15 centov, alebo droždie sušené za 11 centov, ktoré túto našu „súťaž“ ovládlo.
Vyzerá to, že Biedronka nabehla na predveľkonočné prípravy a snaží sa zákazníkov zaujať nižšími cenami na potraviny, za ktorými sa budú v tomto období hrnúť.
Režisér filmu Veľký vlastenecký výlet: Šokovalo ma, keď pri masovom hrobe zaznelo, že je to „fake“. Koniec je kľúčový
Nútil ľudí k potratom a vazektómii, liečil ich agresivitou: Šialený kult mal liečiť závislých, zarábal milióny
Exkluzívne: Detským ambulanciám došla trpezlivosť. Ospravedlnenky majú voľne dostupné v čakárni, môže si ich zobrať ktokoľvek
Ubytujete sa za 13 € a najete za 10 €: Najkrajšie vianočné trhy v Európe pre rok 2025 máme len na skok. Začínajú už čoskoro
Zaplatili sme len 3 eurá: Vyskúšali sme sa veľmi lacno najesť v reštaurácii z Na nože. Niektorým sa takéto jedlo prieči
Žije v prenajatom byte, nemá auto a po meste chodí s batohom: Kto je Zohran Mamdani, prvý moslimský starosta New Yorku?
Najnebezpečnejšia žena: Bola posadnutá sexom a vraždila mužov pre zábavu. Dostala tvrdý trest, stále je hrozbou
Budú vianočné trhy v Bratislave drahšie? Stánkarov zaťaží vyššia 23 % DPH, na ľudí tento rok čakajú aj výhodné ponuky
Mamička varí lacné jedlá, aby šetrila peniaze: Podľa ľudí je to ako krmivo pre psa, jej manžel sa správa zvláštne
Navštívili sme nádhernú dolinu a strašidelný hrad úplne zadarmo: Nájdete tu aj jaskyňu a priam dokonalú jesennú prírodu












Nahlásiť chybu v článku