Počasie bude nasledujúce dni ako na hojdačke. Portál iMeteo informuje o tom, že začiatok týždňa bude veľmi teplý. No rýchlo príde zmena, ktorá sa vám nemusí páčiť, ak si už chcete odložiť teplé bundy či dáždniky na vešiak.
V pondelok a utorok sa na niektorých miestach môžu teploty vyšplhať až na +20 °C. No už počas utorka sa nad našu oblasť presunie tlaková níž spoločne so studeným vzduchom.
„Práve na utorkové popoludnie numerické modely simulujú pomerne zaujímavú situáciu, kedy v našej oblasti budú vznikať početné prehánky a dokonca aj búrky,“ avizuje portál o počasí.
Najsilnejšie sa majú vyskytnúť u našich južných susedov, no možno sa nevyhnú ani nám. Môžeme teda očakávať prvé jarné búrky.
Od stredy sa ochladí
V polovici týždňa zas rátajte s nižšími teplotami.
„Do našej oblasti by mal od severovýchodu aj naďalej prúdiť chladnejší vzduch, ktorý prinesie o čosi nižšie teploty, no nateraz by nemalo ísť o nič významné a nehrozí ani návrat zimy,“ dopĺňa iMeteo.
Vinili ho zo smrti syna, mal sexuálne obťažovať masérov: Ikonický Travolta stojí za najhorším filmom po roku 2000
Kto je bývalý princ Andrew, zatratený brat Karola? Zatkli ho na narodeniny, nestalo sa to už viac ako 350 rokov
Odborník na GDPR: Ak máte v práci kamery, mali by ste poznať svoje práva. Ich použitie má jasné pravidlá
Gynekologička o mýtoch: Žena nemusí mať orgazmus, aby otehotnela. Antikoncepcia nespôsobuje neplodnosť
Jedna z najkrvavejších bitiek vojny: Američania dobyli ostrov Iwó-džima za cenu veľkých strát, hrdinom bol Slovák
Bola som na Hyroxe: Za 88 minút som zaplatila stovky eur. Je to jeden z najlepších zážitkov môjho života












Nahlásiť chybu v článku